Solidne wyniki Grupy Play w pierwszym półroczu 2022

Udostępnij

Dzisiaj opublikowaliśmy wyniki za pierwsze półrocze 2022 i mamy powody do dumy! Pozwólcie, że kilka słów na ich temat powie Prezes Grupy Play, Jean Marc Harion:

Pierwsza połowa 2022 roku to punkt zwrotny dla PLAY, a także moment przełomowy dla polskich klientów. Jestem dumny z tego, jak szybko i skutecznie zespoły Play i UPC połączyły swoje siły i w rekordowo szybkim czasie wprowadziły naszą pierwszą wspólną ofertę powitalną. PLAY i UPC łączą wspólne cele – wsłuchiwanie się w potrzeby klientów oferując im najlepszy stosunek jakości do ceny oraz najwyższą jakość usług mobilnych i stacjonarnych. W II kwartale 2022 r. umocniliśmy naszą wiodącą pozycję na polskim rynku przyspieszając wzrost i poprawiając wyniki we wszystkich kategoriach, począwszy od satysfakcji klientów po przychody i efektywność finansową, zarówno dla usług mobilnych, jak i stacjonarnych. Rozwijając swoją najnowocześniejszą infrastrukturę mobilną zapewniającą łączność Polakom, przekroczyliśmy historyczny kamień milowy 10 tys. stacji bazowych. Ponadto, nawiązaliśmy współpracę z firmą InfraVia Capital Partners, aby umożliwić dostęp do sieci światłowodowej 6 milionom gospodarstw domowych w Polsce, realizując naszą misję zapewnienia wolności wyboru polskim klientom w nowym modelu otwartego dostępu do sieci. Jestem przekonany, że pracując razem jako jeden zespół zbudowaliśmy mocne fundamenty, aby zrealizować naszą ambicję tworzenia nowej jakości na polskim rynku telekomunikacyjnym z korzyścią dla klientów, społeczeństwa i gospodarki cyfrowej.

 

Przygotowaliśmy też infografikę z najważniejszymi danymi za pierwszą połowę 2022 roku, zobaczcie 💪

Pełny komunikat w tej sprawie znajdziecie na naszym Biurze Prasowym 🙂

Zobacz więcej

4 KOMENTARZE

  1. Czy wy tam w Play jesteście zdrowi na umyśle? Obok mnie są 2 maszty Play 2 kilometry ode mnie i wszędzie jest cały zasięg to po kiego grzyba jeszcze stawiacie 3 w środku?
    Za chwilę to na każdym polu będzie maszt Play.

    • Każdy maszt to olbrzymie koszty – chcemy bardzo mocno inwestować we własną sieć, ale gdyby nie był potrzebny to byśmy go nie stawiali 😉

    • Jakby u mnie stawiali, to bym się tylko cieszył i skakał z radości. 🙂 Widocznie taki ruch w okolicy. Tylko się cieszyć z urodzaju. Niektórzy tylko marzą o nadajniku w okolicy.

  2. Więcej internetu w ofercie na kartę i poprzez doładowanie tradycyjne,bo nie każdy może
    dokonać tego w Play24.Taka prośba :-)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości