Usługi w Play, które warto mieć #3 – TIDAL

Dzisiaj opowiemy nieco więcej na temat naszego długoletniego muzycznego partnera, przed nami TIDAL.

To 90 milionów utworów i 450 tysięcy materiałów wideo a także radość z muzyki bez reklam. Dzięki TIDAL w Play macie możliwość przetestować nielimitowaną muzykę bez opłat przez 30 dni w ofertach abonamentowych. Pod koniec tego okresu otrzymacie od nas przypominajkę i będziecie mogli zdecydować – czy korzystać dalej z możliwości oferowanych przez serwis za 19,99 zł miesięcznie!

Odkryj największe hity 2022 z TIDAL!

Choć minęła dopiero połowa roku TIDAL przygotował dla swoich użytkowników podsumowanie najpopularniejszych hitów 2022! Aby pomóc nadążyć za wszystkim, co dzieje się w muzyce, redaktorzy TIDAL z całego świata przygotowali specjalną kolekcję największych hitów z 2022 roku. Zacznij słuchać już teraz i odkryj każdą nową płytę, która mogła Cię ominąć lub powróć do albumów, których nie było okazji posłuchać. Zestawienia znajdziecie TUTAJ.

Z muzyką lato trwa wiecznie!

Muzyka i dobra pogoda to najlepsze połączenie. Imprezowe kawałki, soundtrack do grillowania w słońcu, hiphopowe bangery, a możemy pozytywny nastrój na surf rocka? Wystaw twarz… i uszy na słońce i posłuchaj ponadczasowych playlist pełnych letnich utworów. Wszystkie playlisty znajdziecie TUTAJ, a szczególnie polecam Wam tę:

 

Jeszcze więcej muzyki w TIDAL

TIDAL to cała Twoja muzyka i… jest jej coraz więcej. Po powiększeniu naszej biblioteki muzycznej możesz słuchać bez limitu i bez reklam aż 90 milionów utworów. Wzrosła też liczba materiałów wideo wysokiej jakości. Teraz mamy dla Ciebie aż 450 tysięcy klipów, koncertów i ekskluzywnych wywiadów z artystami. Sprawdź też nasze specjalne playlisty wideo z najlepszymi klipami.

Więcej informacji u usłudze znajdziesz na NASZEJ STRONIE 🙂

Pamiętajcie, że opłatę za dostęp do serwisu TIDAL łatwo dopiszecie do faktury za abonament w Play 🙂 Dzięki temu szybko, komfortowo i bezpiecznie opłacicie subskrypcję.

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty