Nawigacja Play z Android Auto i aż 2 miesiące za darmo!

W niedawno opublikowanej przez nas notce dotyczącej usług w Play, które warto mieć bardzo chwaliłem naszą Nawigację Play. Totalnie szczerze – jazda z naszym rozwiązaniem na tle najpopularniejszych w kraju Map Google wypada zdecydowanie lepiej. Szczegóły? Pozwólcie, że wkleję tu fragment zamieszczonego wcześniej cytatu:

Poruszając się po rodzimym, pełnym remontów i robót drogowych Olsztynie to właśnie w Nawigacji Play trasa była ułożona poprawnie, z uwzględnieniem najświeższych zmian w organizacji ruchu. To właśnie Nawigacja Play pozwoliła mi lepiej omijać korki w zatłoczonej Warszawie. To w końcu w Nawigacji Play otrzymuję za każdym razem więcej praktycznych informacji na temat trasy. No i to przez to, że na budowanej krajowej „siódemce” w okolicach Płońska postanowiłem zaryzykować i pojechać za tłumem, a nie wg wskazówek Nawigacji Play musiałem później razem z innymi zawracać, gdyż trafiliśmy na ślepą uliczkę.

Android Auto

Od dzisiaj korzystanie z naszej Nawigacji Play jest jeszcze wygodniejsze, ponieważ dodaliśmy obsługę Android Auto. Oznacza to, że aplikację możecie obsługiwać bezpośrednio z poziomu ekranów, w które wyposażone są nowsze samochody czy systemy car audio a dla maksymalnej wygody i bezpieczeństwa posiada ona uproszczony interfejs. Aktualizacja aplikacji już jest dostępna w sklepie Google Play dla wszystkich użytkowników. Powitajcie nowy komfort jazdy!

Dla naszych użytkowników przygotowaliśmy także bardziej rozbudowane opcje, m.in.:

  • dodatkowe wsparcie w zależności od zmieniających się trybów (automatycznie dzień / noc),
  • możliwość zarówno zgłaszania, jak i potwierdzania ostrzeżeń,
  • sterowanie dźwiękiem w trybie nawigowania,
  • asystent głosowy,
  • podgląd często wybieranych tras.

PS: Obsługa Apple CarPlay też już niedługo 😉

Specjalna promocja!

Jak najlepiej sprawdzić nowe funkcje? Przetestować je na własnej skórze. Dlatego przygotowaliśmy promocję, dzięki której możecie wypróbować Nawigację Play aż przez 2 miesiące bez opłat! Aby skorzystać z oferty należy aktywować usługę w aplikacji Play24 do 25 września 2022. Po okresie próbnym będziecie mogli z usługi zrezygnować lub kontynuować ją w cenie 13,99 zł miesięcznie.

Szerokiej drogi z Nawigacją Play!

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty