Ponad 2 miliony nowych adresów w zasięgu internetu światłowodowego

Robimy wszystko, żeby nasz internet światłowodowy nie tylko był szybki, ale też i w takim tempie się rozwijał i docierał do jak największej liczby lokalizacji. Dzisiaj do naszej „bazy” dodaliśmy ponad 2 miliony nowych adresów, w których są dostępne nasze usługi dla domu!

Dzięki temu kolejni klienci będą mogli korzystać z atrakcyjnej cenowo oferty dostępu do superszybkiego światłowodowego internetu czy telewizji cyfrowej Play.

 

A jak kształtuje się nasza oferta internetu światłowodowego w nowych lokalizacjach? Do dyspozycji oddajemy 3 warianty prędkości:

  • do 300 Mb/s już od 65 zł miesięcznie
  • do 600 Mb/s już od 75 zł miesięcznie
  • do 1 Gb/s już od 95 zł miesięcznie.

Cena zawiera rabat 10 zł dla klientów Play w wybranych ofertach abonamentowych.

 

A jak najłatwiej sprawdzić czy możesz skorzystać z naszych usług i jaką ofertę przygotowaliśmy dla Ciebie? Wystarczy wpisać swój adres na specjalnej stronie:

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ INTERNETU ŚWIATŁOWODOWEGO

Pamiętaj, że dostęp do szybkiego i stabilnego łącza umożliwia też korzystanie na przykład z naszej telewizji PLAY NOW TV z dekoderem TV BOX! Sprawdź najlepsze promocje z pakietem dostarczającym mnóstwo sportowych emocji na żywo!

Komentarze

  1. Maurycy pisze:

    Sprawdziłem. Nie ma dostępu.Raportuj

  2. Marcin pisze:

    Otrzymałem pismo z Play na dres domowy, informujacr, że internet swiatlowodiwy od Play jest w Twoim zasięgu. Oferty do 150, 300 i do 600 za od 30, 40, 50zl na 6mcy lub 12mcy. Dodatkowe info ze podane ce y dla klientów z abonamentem telefonicznym w Play. Opłata aktywacyjna 50zl. Dzwoniłem i konsultant przekazal że na chwilę obecną nie ma możliwości podłączenia ale jest status w trakcie realizacji. Proszę o informację, czy w Play dostaje się zewnetrzny adres IP tylko jest on dynamiczny? Mam już instalacje światłowodowa od innego operatora i zastanawia mnie czy byłaby możliwość skorzystania z tych włókien, ewentualnie przedmuchani waszych przez rurę która mam puszczona w ziemi do domku?Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty