Black Week(end) w Wypożyczalni!

W naszej Wypożyczalni trwa wyjątkowa promocja na Black Week, gdzie możecie zobaczyć ponad 25 filmów, a każdy za jedyne

2 zł!

Promocja potrwa do końca listopada, a filmy biorące udział w tej promocji znajdziecie w dedykowanej sekcji „Black Week – 2 zł za film”.

Skorzystaj z promocji i koniecznie zobacz poniższe tytuły:

Listy do M. 3

Film opowiada historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.

W obsadzie same gwiazdy: Wojciech Malajkat, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Tomasza Karolak, Magdalena Różczka, Borys Szyc, Danuta Stenka, Iza Kuna, Filip Pławiak, Katarzyna Zawadzka, Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Stanisława Celińska, Marcin Kwaśny i Grażyna Szapołowska.

Kler

Przed kilkoma laty tragiczne wydarzenia połączyły losy trzech księży katolickich. Teraz, w każdą rocznicę katastrofy, z której cudem uszli z życiem, duchowni spotykają się, by uczcić fakt swojego ocalenia. Na co dzień układa im się bardzo różnie. Lisowski (Jacek Braciak) jest pracownikiem kurii w wielkim mieście i robi karierę, marząc o Watykanie. Problem w tym, że na jego drodze staje arcybiskup Mordowicz (Janusz Gajos), pławiący się w luksusach dostojnik kościelny, używający politycznych wpływów przy budowie największego sanktuarium w Polsce… Drugi z księży – Trybus (Robert Więckiewicz) w odróżnieniu od Lisowskiego jest wiejskim proboszczem. Sprawując posługę w miejscu pełnym ubóstwa, coraz częściej ulega ludzkim słabościom. Niezbyt dobrze wiedzie się też Kukule (Arkadiusz Jakubik), który – pomimo swojej żarliwej wiary – właściwie z dnia na dzień traci zaufanie parafian. Wkrótce historie trójki duchownych połączą się po raz kolejny, a wydarzenia, które będą mieć miejsce, nie pozostaną bez wpływu na życie każdego z nich. Film wielokrotnie nagradzanego Wojtka Smarzowskiego. W rolach głównych Arkadiusz Jakubik, Robert Więckiewicz, Jacek Braciak oraz – po raz pierwszy u Smarzowskiego – Janusz Gajos.

Urodzony Mistrz

Mickey Kelley (Sean Patrick Flanery) to bohater wojenny i jeden z pierwszych Amerykanów, którzy zdobyli czarny pas w brazylijskim jiu-jitsu. Kiedy pozna Laylę (Katrina Bowden), kobietę swojego życia, postanowi porzucić niebezpieczne sporty walki. Przeszłość jednak nie pozwoli osobie zapomnieć. Aby zapewnić byt rodzinie, powróci na ring i weźmie udział w podziemnym turnieju MMA organizowanym przez Masona (Dennis Quaid). „Urodzony mistrz” to pełna emocji historia bohatera, który otrzymał od życia drugą szansę na zostanie mistrzem.

Wolisz zobaczyć coś innego? W promocji biorą udział takie filmy jak „Zimna wojna”, „Podatek od miłości”, „Pitbull. Ostatni pies”, „7 uczuć”, „Panama”, „Po śladach mordercy”, „Amerykanin”, „Szpica”, „Mikołajek” i wiele więcej!

Przypominamy, że z Wypożyczalni mogą korzystać wszyscy klienci – użytkownicy PLAY NOW, PLAY NOW TV oraz ofert na kartę!

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty