Kanał News24 w telewizji PLAY NOW i PLAY NOW TV

Znowu dodajemy nowe kanały do naszej telewizji! Tym razem pora na więcej rzetelnych informacji dzięki News24.

News24 to niezależny kanał informacyjny nadający przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Tematyka jego programów oparta jest na czterech filarach: Unii Europejskiej, Prawach Człowieka, Ekologii i Samorządach. Można w nim obejrzeć najważniejsze wiadomości z Polski i ze świata, które uzupełniane są propozycjami publicystycznymi, dyskusjami i komentarzami ekspertów. Flagowymi programami kanału jest „Serwis 24 Minuty” oraz „Wieczór publicystów” prowadzony przez dziennikarzy gazety „Rzeczpospolita„. Zespół redakcyjny składa się z doświadczonych i cenionych dziennikarzy oraz prezenterów, którzy w swojej pracy kierują się rzetelnością, odwagą i skrupulatnością budując informacje dzisiejszego świata.

Co ważne, dodanie nowego kanału do oferty nie powoduje zmiany cen – klienci mogą cieszyć się nowym kanałem bez dodatkowych opłat, w ramach już aktywnych pakietów.

Otwarte okno

Wszyscy korzystający z naszej telewizji mogą cieszyć się dostępem do nowego kanału bez opłat aż do 9 stycznia 2023 roku. Po tym czasie jeśli dalej będą chcieli oglądać materiały News24 będą mogli zdecydować się na pakiet News.

Komentarze

  1. My-mobile.pl pisze:

    Chyba maja ogladalnosc na poziomie 20 widzow online, takze przyda im sie suport P4 aka Play ;o)Raportuj

  2. Mkm pisze:

    A ja czekam. Na jakiś kanał jak discowery czy Animal Planet.Raportuj

  3. Makrewnych pisze:

    w sumie nudny kanał i niesetetycznyRaportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty