Prawie 70 nowych stacji bazowych w październiku. Poszerzyliśmy zasięg sieci w każdym województwie

Czwarty kwartał każdego roku to czas, w którym nasz zespół Techniki rozwija pełne tempo uruchamiania nowych stacji bazowych, by zapewnić klientom jeszcze lepszy zasięg i jakość usług mobilnych. Tylko w październiku włączyliśmy do naszej siatki 67 nowych obiektów, poszerzając zasięg sieci w każdym województwie w Polsce.

Wśród lokalizacji, w których powstały nowe stacje, są m.in. Warszawa, Lublin, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Białystok i Zamość, a także Szczecinek, wieś Szczutowo w województwie mazowieckim, Grudziądz, Trąbki Wielkie czy północna część Opola. Aż dwa nowe nadajniki uruchomiliśmy w Bielsku-Białej, gdzie – ciekawostka – w Studiu Filmów Rysunkowych powstały takie klasyki bajek dla dzieci, jak Reksio, Bolek i Lolek, Baltazar Gąbka, Bartolini herbu Zielona Pietruszka czy Miś Kudłatek. Lepszy zasięg dzięki nowym nadajnikom odczują także osoby mieszkające i odwiedzające Mazury w okolicach Rucianego-Nidy czy nadmorskiego Władysławowa.

Dzięki temu całkowity zasięg nowoczesnej sieci mobilnej Play na koniec ubiegłego miesiąca wyniósł już 10 322 stacje, ale to nie koniec. Przed nami dwa najgorętsze w sezonie miesiące, w których co roku uruchamiamy najwięcej stacji!

Zobaczcie jak wyglądał nasz proces przez cały rok i ile stacji udało nam się uruchomić w każdym miesiącu:

Od kilku lat obiecujemy intensywny rozwój zasięgu własnego i sukcesywnie te obietnice spełniamy. Po połączeniu sił z UPC inwestujemy nie tylko w sieć mobilną, ale także stacjonarną sieć światłowodową. Robimy wszystko, aby nasi klienci mogli korzystać z wolności wyboru i cieszyć się najlepszą jakością usług.

Komentarze

 1. Robert pisze:

  czy wiadomo kiedy moszna parcela 29 będzie w zasięgu play ????Raportuj

 2. Władca południa pisze:

  poprosimy o listę :)Raportuj

 3. wiochmen pisze:

  Miałem nadzieje że w Wierzchosławicach k. Inowrocławia powstanie nowy nadajnik ale niestety tak się nie stałoRaportuj

 4. Monika pisze:

  Mam nadzieje że w Wierzchosławicach k/Tarnowa (woj. Małopolskie) powstanie nadajnikRaportuj

 5. Ron pisze:

  Do kiedy Black Week na stronie Play.pl ?Raportuj

 6. Angest pisze:

  Jeszcze przy okazji spytam bo widzę, że Play wypełnia dziury z zasięgiem. Czy w miejscowości Gola, woj. dolnośląskie obok Szlichtyngowej jest planowany bts play? Obecny stojący w Szlichtyngowej jest widoczny z miejscowości Gola ale niestety nie mamy z niego zasięgu chociaż to tylko 4 km w lini prostejRaportuj

 7. Kamil pisze:

  kiedy zastanie uruchomiony nadajnik w Łomach lubuskie?Raportuj

 8. Roman pisze:

  Strefa Ekonomiczna Gmina Ujazd, SAG, KSSE. 47-143 Ujazd. Potrzebna poprawa zasięgu.Raportuj

 9. Filezo pisze:

  słaboRaportuj

  • Krzysiek Sylwerski pisze:

   Co jest słabego? To, że rozbudowujemy sieć? To, że w ekspresowym tempie poprawiamy zasięg? To, że 70 nowych stacji w październiku to mało?Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty