Nowe kanały w telewizji PLAY i UPC

Uwielbiam takie wpisy, gdzie dajemy naszym klientom jeszcze więcej a ich rachunek wcale się nie zwiększa 😄 Tak jest i tym razem! Przygotowaliśmy dla Was nowe programy, które w odpowiednich pakietach pojawią się bez dodatkowych opłat!

I tak oto w grudniu do usług telewizyjnych trafiły:

do PLAY NOW i PLAY NOW TV:

 • TBN Polska – w pakiecie Podstawowym
 • Biznes24 – w pakiecie News
 • Current Time – w pakiecie Start (PLAY NOW TV) oraz Podstawowym (PLAY NOW)

 z kolei do UPC:

 • TBN Polska – w pakiecie Select
 • Current Time – w pakiecie Start
 • TeenNick – w pakiecie Max
 • 13 Ulica – w pakiecie Max
 • SCI FI – w pakiecie Max
 • E! Entertainment – w pakiecie Max

Co więcej w UPC kanały TeenNick, 13 Ulica, SCI FI i E! Entertainment można oglądać w ramach okna otwartego (bez opłat, nawet nie posiadając pakietu Max) aż do końca stycznia!

Dla chętnych przekazuję poniżej jeszcze opisy nowych kanałów 😊 Miłego oglądania!

13 Ulica

13 Ulica to kanał intrygi i sensacji, który zapewnia swoim widzom ciekawe, zajmujące historie ze zbrodnią w tle. Kierowany jest do widzów, którzy uwielbiają rozwiązywać kryminalne zagadki, zgłębiać umysł przestępców lub po prostu poczuć strach. To tutaj obejrzeć można seriale takie jak: „Mordercze rodzeństwa”, „Agenci NCIS: Los Angeles”, czy najnowszy sezon serialu „Chicago P.D.”.

SCI FI

Kanał telewizyjny SCI FI dostarcza ekscytującą i wciągającą rozrywkę dla fanów gatunku w każdym wieku. Wraz z uznanymi produkcjami science-ficition, hitami filmowymi czy serialami o nadprzyrodzonych zjawiskach pełnych akcji i przygody, SCI FI otwiera przed widzami bramy nieskończonej wyobraźni. Wyświetla seriale, takie jak „DC’s Legends of Tomorrow”, diaboliczną laleczkę „Chucky”, czy podróżujących w czasie „Podróżników”. Nie brakuje tu również filmowych hitów, takich jak: „Mumia”, „Królewna Śnieżka i Łowca”, „Siódmy syn”.

E! Entertainment

E! Entertainment to kanał pełen inspirujących i ciekawych osobowości, który prezentuje trendy ze świata mody, filmu, muzyki, sztuki oraz barwnego życia Hollywood. Relacje z czerwonych dywanów, programy reality show z gwiazdami oraz codzienna porcja najnowszych informacji ze świata rozrywki i popkultury – to wszystko czeka na widzów E!. Wśród pozycji programowych znajdują się m.in.: „Plastyczna fuszerka”, „Nagrody People’s Choice”, „Szczere rozmowy z Laverne Fox” czy „Starcie celebrytów”.

TeenNick

TeenNick należy do rodziny kanałów Nickelodeon i jest skierowany do nastolatków w wieku 10-16 lat. Jest to pierwszy, a także jedyny na polskim rynku kanał skierowany do tej grupy docelowej. Na ofertę kanału składają się najlepsze seriale fabularne z biblioteki Nickelodeona. Seriale promują pozytywne wartości kluczowe dla pokolenia Z, m.in. takie jak akceptacja różnorodności. TeenNick pokazuje świat oczami nastolatka, jednocześnie dbając o to, by był on wolny od przemocy, bezpieczny i godny zaufania. W ofercie programowej znajduje się wiele seriali komediowych orazulubionych programów oglądanych dotychczas wieczorową porą na Nickelodeon: „Sam&Cat”, „Niebezpieczny Henryk”, „Grzmotomocni”, „iCarly”, „Zagadki Rodziny Hunterów”, „Biuro Ochrony Magii” oraz „Czy Boisz się Ciemności?”.

Biznes24

Biznes24 to kanał poświęcony tematyce finansów osobistych, rynków, gospodarki oraz zarządzania. Biznes24 to kilka godzin programów informacyjnych i publicystycznych na żywo w ciągu tygodnia. Jest również innowacyjną platformą publikacji dla niezależnych twórców treści – blogerów i vlogerów. W ofercie programowej stacji znajdują się autorskie audycje poświęcone finansom osobistym Macieja Samcika – autora bloga Subiektywnie o finansach, o elektronice w biznesie opowiadał będzie Paweł Pilarczyk – twórca serwisu ITbiznes.pl, a o wyzwaniach księgowości dla małych i średnich firm z programu inFakty o firmie tworzonej przez zespół firmy inFakt. Całość dopełniają zagraniczne programy o tematyce biznesowej. Na antenie Biznes24 można także zobaczyć jej współtwórców: Radka Wróblewskiego oraz Romana Młodkowskiego.

Current Time

Telewizja informacyjna skierowana do Ukraińców i Rosjan, która przekazuje rzetelne, niekontrolowane przez rząd, informacje. Jest tworzona we współpracy z Radiem Wolna Europa i Głosem Ameryki. Zespół redakcyjny składa się z niezależnych dziennikarzy. W ofercie programowej są m.in.: wiadomości, publicystyka: wywiady, cykliczne magazyny, reportaże, programy dokumentalne, w tym roku stworzono dodatkowe pasmo z bieżącymi informacjami o wydarzeniach w Ukrainie.

TBN Polska

Treści TBN Polska są oparte o wartości chrześcijańskie. Oferta programowa to między innymi: inspirujące reportaże, motywujące programy edukacyjne i publicystyczne oraz filmy (dla widzów w każdym wieku). Produkcje, które zachęcają do budowania pozytywnych relacji i dbałości o swój dobrostan. TBN Polska to kanał, który może przemienić Twoje życie.

Komentarze

 1. Mkm pisze:

  Wszystko fajnie, ale taki kanał jak Discowery by się przydał.Raportuj

 2. spiro pisze:

  Dopilnijcie aby UPC jak najszybciej łaskawie uaktualniło listę kanałów.Raportuj

 3. Gordon pisze:

  Ja czekam aż w ofercie pojawi się Eurosport oraz zwykły kanał Polsat Sport, gdzie można oglądać mecze I Ligi Piłki NożnejRaportuj

 4. Anka pisze:

  szystko fajnie, ale taki kanał jak TVN FABUŁA i TOP KIDS by się przydał.Raportuj

 5. mkkot pisze:

  Normalnie nie wierzę, że ktoś jeszcze liniowe kanały ogląda.Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty