Świąteczne życzenia od Play

Pewnie część z Was już cieszy się ze świątecznej atmosfery i chwil spędzonych z rodziną. Tymczasem chcielibyśmy jeszcze wykorzystać ten moment, aby szybko podsumować ten jakże udany rok i złożyć wszystkim czytelnikom życzenia.

Zacznijmy od szybkiego podsumowania – a kto zrobiłby to lepiej, niż sam Janek Marek, czyli Prezes Grupy Play:


Do tego przygotowaliśmy infografikę, która zebrała najważniejsze fakty:

A teraz część właściwa, czyli życzenia 😊

Dużo ciepła i spokoju – wyjątkowo to także czas, gdy nawet my radzimy odłożyć chociaż na chwilę telefon 😉 i spędzić czas z bliskimi. Pamiętajcie jednak, że zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji, aby być w kontakcie z rodziną czy przyjaciółmi. Dużo bliskości, pasji i radości!

A żeby ten czas uprzyjemnić jeszcze bardziej stworzyliśmy krótką playlistę na TIDALu, pełną naszych ulubionych świątecznych hitów. I choć takich list jest na pęczki to ta zawiera oldschoolowe nuty od Ewy, wyjątkowe Here Comes Santa Claus śpiewane przez Elvisa Presleya (uwielbiane przez Kasię), a także prawdziwe klasyki od Kasi, Michała i mnie:

Komentarze

  1. macq pisze:

    Wzajemnie :)Raportuj

  2. Gie pisze:

    Teraz sobie przypomniałem że lata temu zawsze pod koniec roku był konkurs podsumowujący pozytywne i negatywne rzeczy które wydarzyły się w Play w mijającym roku. Szkoda że nie jest już kontynuowany. Dla negatywnych wydarzeń można by wymyślić jakąś nową nazwę. :)Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty