Modele serii Xiaomi 13 w przedsprzedaży w Play!

Udostępnij

W weekend na kultowych już targach Mobile World Congress w Barcelonie miała miejsce premiera bardzo ciekawych modeli Xiaomi – seria 13 wyróżnia się designem czy rozwiązaniami foto we współpracy z marką Leica. Miło mi napisać, że te modele można już zamawiać w Play w ramach trwającej przedsprzedaży! Dostępne modele to:

Xiaomi 13 Pro 5G

Dlaczego warto go zamówić już teraz? Każda osoba, która to zrobi może zyskać aż 6 miesięcy subskrypcji Google One w wersji 2 TB (aby bez trudu pomieścić wszystkie zdjęcia i filmy wykonane tym telefonem), a także 3 miesiące YouTube Premium.

Xiaomi 13 5G

Wybieracie Xiaomi 13 5G? Do wspomnianych wyżej benefitów możecie także liczyć na bezprzewodowe słuchawki Xiaomi Buds 4 Pro w prezencie oraz aż 6 miesięcy ochrony ekranu!

Po szczegóły odsyłam na stronę presalesxiaomi.pl 😊

Xiaomi 13 Lite 5G

Bardzo ciekawym modelem jest także Xiaomi 13 Lite, którego również mamy w ofercie – ekran AMOLED z płynnym odświeżaniem 120 Hz, aparat 50 Mpix, 5G i szybkie ładowanie 67W. To bardzo solidny zestaw do pracy, nauki, rozrywki i codziennych zadań.

Smartfony znajdziecie w naszym sklepie internetowym na stronie play.pl (możecie po prostu kliknąć na nazwę modelu, co przeniesie Was do konkretnej strony). Udanych zakupów! 😊

Zobacz więcej

Reszta wiadomości