Weekendowe propozycje z Wypożyczalni PLAY NOW #2

W naszej Wypożyczalni mieliśmy już przygotowane specjalne promocje na walentynki, a z racji trwających wciąż w wielu województwach ferii przyszedł czas na ciekawe propozycje kina familijnego. Zaczynamy!

Spider-Man: Uniwersum

 

Dla nieco starszych dzieci (oraz ich rodziców) polecamy fantastyczny film animowany łączący w sobie style z wielu światów 😉 Do tego dochodzi bujanie się na sieci oraz cały worek humoru w stylu Spider-Mana. Wszystko osładza klimatyczna muzyka. Bardzo polecam, nie tylko

Był sobie pies
Był sobie pies 2

 

Kolejne dwie bardzo ciepłe propozycje są skierowane do miłośników psów, ale i nie tylko! Obie produkcje lądują miękko na czterech łapach i pokazują jak dużą miłością darzą ludzi czworonogi. W polskiej wersji w psi głos wciela się Marcin Dorociński.

Hotel Transylwania
Hotel Transylwania 2
Hotel Transylwania 3

 

Mikołajek

 

Film oparty na znanej wszystkim dzieciom książce René Gościnny’ego i Jeana-Jaquesa Sempego o przygodach chłopca Mikołajka. Mikołajek dowiaduje się przypadkiem, że będzie miał braciszka. Wpada w przerażenie, ponieważ wyobraża sobie, że rodzice przestaną go kochać i porzucą w lesie. On i jego koledzy z klasy zaczynają więc kombinować, co zrobić, żeby tego uniknąć. Pakują się w różne kłopoty i przeżywają wspólnie wiele przygód. Ma to oczywiście wpływ na życie rodziców Mikołajka, które też obfituje w śmieszne i straszne wydarzenia. Kapitalne anegdoty, wspaniały humor i znakomita obsada.

Angry Birds Film
Angry Birds 2 – Film

 
Film zabierze nas na egzotyczną wyspę zamieszkaną przez szczęśliwe kolorowe ptaki-nieloty. Na rajskiej wyspie żyją jednak także ptasi outsiderzy – temperamentny Red, szybki jak wiatr Chuck i nieco wybuchowy Bomb. Idylliczny krajobraz wyspy przerywa przybycie tajemniczych zielonych świnek… Angry Birds nadlatują! Polecamy także drugą część filmu, również dostępną w Wypożyczalni.

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty