Złoto! Nowa Gwiazda w kampanii Play!

Dajemy słowo: według nas najlepsza kampania reklamowa oraz najlepsza promocja są w Play!

Od kilku dni trwa nowa kampania Play skierowana do klientów ofert na kartę. Zachęcamy w niej do skorzystania i włączenia w aplikacji Play24 promocji: nawet 2000 GB za darmo przez rok, a w tym 200 GB na start.

A kto tym razem dołączył do grona znanych osób występujących w naszych reklamach? Mrozu! Zaprosiliśmy go do współpracy i udziale w spocie oraz materiałach internetowych. Artysta, który swoimi blues’owymi, soul’owymi i rock’and’roll’owymi brzmieniami szturmem podbija polską scenę muzyczną teraz w naszej reklamie wykonuje jeden z jego największych hitów, pt. „Złoto”.

 

Komunikację możecie spotkać też na nośnikach OOH – billboardach, citylightach (plakatach), a także w salonach Play, gdzie promujemy główny benefit oferty: nawet 2000 GB za darmo przez rok, w tym 200 GB na start.

Wraz ze startem kampanii przygotowaliśmy też specjalne opakowanie na startery – z mieniącym się na złoto bonusem.

Ta komunikacja nie umknie Waszej uwadze 😉

Kampania potrwa prawie do końca marca 😉

Radio:

Komentarze

  1. Przemek pisze:

    Nie każdy ma konto internetowe aby skorzystać z tej oferty.Prosze opowiedzenie paczki GB kiedy doładowanie wykona się kodem 🙂Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty