Dzień Kobiet w Wypożyczalni 🌷

Matka, przyjaciółka, wojowniczka, księżniczka, bizneswomen czy kochanka? Każda z nich jest wyjątkowa! Z okazji Dnia Kobiet w Wypożyczalni PLAY NOW i PLAY NOW TV przygotowaliśmy specjalną sekcję z filmami.

Szczególnie polecamy:

Zupa nic

Marta jest romantyczką i szkolną ofiarą losu. Dzieli pokój z siostrą Kasią i babcią, która zamiast bajek opowiada wnuczkom powstańcze historie. W pokoju za ścianą swe małżeńskie życie toczą rodzice, Tadek i Elżbieta. On jest stale upokarzanym przez system inteligentem, który po pracy pędzi bimber i po cichu zazdrości opływającemu w dobrobyt szwagrowi. Ona jest przewodniczącą zakładowej Solidarności z potrzebą wolności i marzeniem, żeby w końcu wyrwać się z Polski. Prawdziwe emocje dla całej rodziny zaczną się jednak wtedy, gdy pod blokiem stanie wymarzony pomarańczowy maluch. Ela i Tadek odkryją powołanie do handlu oraz zagranicznych wojaży, a dorastająca Marta po raz pierwszy w życiu naprawdę się zakocha.

W rolach głównych występują: Kinga Preis, Adam Woronowicz, Ewa Wiśniewska, Rafał Rutkowski.

 

Swingersi

Komediowe perypetie trzech par nie pozostawiają złudzeń, że trawa zawsze wydaje się bardziej zielona u sąsiadów. Dorota marzy o namiętności jak w „Pięćdziesięciu twarzach Greya”, ale jej partner Andrzej zamiast interesować się jej potrzebami, woli zabawę w gry na konsoli. Idealna para z show-biznesu – Iwona i Fabian – w pogoni za nowymi followersami i lajkami jest gotowa przekroczyć niemal każdą granicę. Sylwia, Bartek i Cezary przez przypadek postawią swoją relację dosłownie na ostrzu noża. Jednej gorącej nocy wszyscy bohaterowie spotkają się, żeby sprawdzić, jak daleko można się posunąć w miłosnych manewrach.

W rolach głównych występują: Ilona Ostrowska, Michał Koterski, Joanna Liszowska, Krzysztof Czeczot.

 

Kopciuszek

Nowa musicalowa wersja klasycznej baśni „Kopciuszek”, której bohaterką jest niezależna, inteligentna i pełna marzeń młoda kobieta, tytułowy Kopciuszek. Główną rolę zagrała piosenkarka Camila Cabello.

 

W sekcji znajdziecie też takie filmy jak „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, „Trzy tysiące lat tęsknoty:, „Mack i Rita” z Diane Keaton, „Diana” z Naomi Watts, „Najgorszy człowiek na świecie” i wiele innych propozycji.

Przypominamy, że z Wypożyczalni mogą korzystać wszyscy klienci – użytkownicy PLAY NOW, PLAY NOW TV oraz ofert na kartę!

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty