W Play dbamy o Ciebie #12 – Virgin Mobile z obsługą w Play24 i więcej

Bardzo lubimy użytkowników ofert Virgin Mobile i chcemy dać im jak najwięcej powodów do radości! Rozwój tych usług to także włączenie dostępu do jeszcze lepszej aplikacji do zarządzania kontem 😉 Tak, tak – mówimy o naszym Play24!

Użytkownicy ofert Virgin Mobile na kartę mogą już korzystać z jeszcze lepszej aplikacji, z kolei osoby korzystające z usług na abonament otrzymają tę możliwość nieco później, o czym zostaną przez nas poinformowani 🙂

Jakie są zalety nowej aplikacji?

Przede wszystkim scalenie usług – osoby, które mają numer jednocześnie w Virgin Mobile i usługi w Play mogą zarządzać swoimi kontami z jednej aplikacji. To także możliwość logowania przez biometrię (skan twarzy lub odcisk palca) czy możliwość płatności przez Google Pay i Apple Pay. Ważną zmianą są też nowe możliwości doładowań automatycznych w przypadku osób korzystających z pakietów cyklicznych. Dostępne są 3 opcje:

 • stała kwota co miesiąc;
 • stała kwota dzień przed utratą ważności konta;
 • dzień przed odnowieniem pakietu cyklicznego równowartością jego ceny.

Już od dzisiaj gorąco zachęcamy wszystkich klientów Virgin Mobile na Kartę do zainstalowania aplikacji Play24 i założenia w niej konta. Przy swoim numerze znajdziecie ciekawe smaczki i odniesienia do marki. Nie martwcie się – charakterystyczne logo nie znika, a sama oferta wciąż będzie rozwijana 💪

20 GB za zalogowanie do Play24

Jeśli te wszystkie argumenty o Play24 to dla Was wciąż mało to mamy jeszcze coś ekstra – klienci Virgin Mobile na Kartę, którzy zalogują się do aplikacji Play24 otrzymają jednorazowy pakiet 20 GB do wykorzystania przez 30 dni 😉 Wystarczy go aktywować w aplikacji i już bez obaw oglądać relacje i surfować po sieci.

Nowe pakiety roamingowe w Virgin Mobile

Dodatkowo klienci ofert Virgin Mobile na Kartę mogą od dzisiaj korzystać z nowych pakietów internetowych poza granicami Polski. To korzystne rozwiązanie, dzięki któremu można używać internetu w telefonie bez obaw o koszty:

Pakiety w UE:

 • 500 MB na terenie Unii Europejskiej w cenie 6 zł
 • 1 GB na terenie Unii Europejskiej w cenie 10 zł
 • 3 GB na terenie Unii Europejskiej w cenie 28 zł

Pakiety poza UE:

 • Internet Świat 300 MB w cenie 50 zł
 • Internet Świat 1 GB w cenie 100 zł
 • Internet Świat 5 GB w cenie 150 zł
 • Internet Emiraty 150 MB w cenie 60 zł

Więcej o pakietach Internet Świat pisaliśmy w TYM WPISIE.

Komentarze

 1. maniek pisze:

  a kiedy wifi-calling w virginmobile?Raportuj

 2. Arturoo pisze:

  Nie mogę dodać numeru Virgin mobile do aplikacji Play24. W aplikacji Play24 mam kilka numerów i gdy chcę dodać ten z Virgin mobile to pojawia sie komunikat że moja karta zostanie zarejestrowana w Play w ciągu godziny i że mam wrócić w krótce. I tak od wczoraj. Nic wiecej nie da się zrobić, i tak w kółko.Raportuj

 3. Ola pisze:

  Kiedy osoby mające abonament w Virgin będą mogły korzystać z aplikacji Play24? Jak narazie nie działaRaportuj

 4. BaronRicks pisze:

  Czy można doładować konto Virgin Mobile kartami / zdrapkami Play?Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty