W Play dbamy o Ciebie #14 – umowę z Doradcą Biznesowym zatwierdzisz certyfikowanym podpisem kwalifikowanym

Udostępnij

Wdrożyliśmy bardzo ciekawe rozwiązanie dla osób korzystających z ofert firmowych, które swoje umowy podpisują z Doradcami Biznesowymi – ustalone warunki możecie zatwierdzić nie tylko własnoręcznym podpisem, ale i certyfikowanym podpisem kwalifikowanym.

Jesteśmy jednym z pierwszych na rynku, którzy wprowadzili takie rozwiązanie dla zawierania umów 💪

Ma ono mnóstwo zalet! Certyfikowany podpis kwalifikowany umożliwia weryfikację osoby składającej podpis w formie elektronicznej. Co ważne to rozwiązanie wprowadzamy dwustronnie – oznacza to, że z 'eSignature’ mogą korzystać klienci, którzy posiadają taką formę identyfikacji, ale i nasi Doradcy Biznesowi, którzy pomagają im wybrać najlepszą ofertę.

Co najważniejsze – wszystkie kroki w tym procesie od wystawiania dokumentów, przez ich podpisywanie oraz autoryzację i kończąc na przechowywaniu mają zapewnione najwyższe bezpieczeństwo dzięki naszemu dostawcy. Udostępniane do podpisu dokumenty są chronione hasłem, więc dostęp do nich mają tylko osoby bezpośrednio zaangażowane w proces. Mamy też oczywiście możliwość kwalifikowanej walidacji, czyli zapewnienia weryfikacji ważności i autentyczności certyfikatu klienta jak i Doradcy Biznesowego.

Dzięki temu jesteśmy w stanie dla takich umów wdrożyć w pełni elektroniczny obieg tak, aby wszystkie podpisane dokumenty automatycznie trafiały do weryfikacji i archiwizacji, co pozytywnie wpływa na oszczędność papieru z myślą o środowisku.

Na marginesie – to otwiera Doradcom Biznesowym drogę do udziału w przetargach, w których takie rozwiązanie często jest wymagane.

Tak, certyfikowany podpis kwalifikowany jest podpisem elektronicznym, który posiada moc prawną podpisu własnoręcznego!

Miłego korzystania! ✍

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości