Weekendowe propozycje z Wypożyczalni PLAY NOW #4

Przed nami weekend – za pewne wyczekiwany przez większość czytelników 😊 Ten wolny czas, w którym możemy odpocząć i zregenerować siły po ciężkim tygodniu będzie również doskonałą okazją do nadrobienia filmowych zaległości. Nasza Wypożyczalnia PLAY NOW to bogaty katalog treści filmowych, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających kinomanów.

Poniżej przedstawiamy kilka propozycji, które warto zobaczyć:

Dla młodszej widowni:

Zadziwiający Kot Maurycy

 

Kot Maurycy obmyśla przekręt doskonały. Wspierany przez „cichego wspólnika” wędruje od miasta do miasta, naciągając ludzi na rzekomą „plagę szczurów”, którą tylko dźwięk magicznego fletu jest w stanie pokonać. Prawda jest jednak taka, że gryzonie to dobrzy kumple Maurycego, bardzo sprytni i wygadani, a instrument jest zaczarowany tylko z nazwy. Jako że nikt nie podejrzewa oszustwa, interes idzie świetnie i gang Maurycego szybko się bogaci. Prawdziwe wyzwanie jednak dopiero przed ekipą.

Rozbójnik Hotzenplotz

 

Znany rozbójnik Hotzenplotz (Nicholas Ofczarek) opuszcza leśną kryjówkę, by dokonać zuchwałej kradzieży. Napada na babcię Kacpra (Hedi Kriegeskotte) i porywa jej ukochany młynek do kawy, który podczas mielenia wygrywa melodię. Widząc nieudolność miejscowego policjanta, Kacper (Hans Marquardt) z przyjacielem Józiem (Benedikt Jenke) postanawiają samodzielnie wytropić złoczyńcę i odzyskać zgrabiony przedmiot. Gdy Hotzeznplotz łączy siły z niecnym czarodziejem Atanazym (August Diehl), a chłopcy trafiają do lochów jego mrocznego zamku, szybko okazuje się, że schwytanie rozbójnika wcale nie będzie takie łatwe…

Dla starszych widzów:

Gra Fortuny

 

Twardziel Jason Statham kontra złoczyńca Hugh Grant, a w drugim planie znakomity raper w swojej pierwszej dużej roli, czyli Bugzy Malone. Wywiad werbuje największego gwiazdora Hollywood, by pomógł im udaremnić sprzedaż broni, zagrażającej światu.

Masz ci los!

 

„Masz ci los!” to nowa nieobliczalna komedia twórców „Planety Singli” i „Juliusza”, w której w zaskakujących rolach zobaczymy m.in. Izabelę Kunę, Piotra Głowackiego, Sonię Bohosiewicz, Rafała Rutkowskiego, Roberta Wabicha i Mariana Dziędziela, a także utalentowanych aktorów młodego pokolenia: Michała Sikorskiego („Sonata”, „Czarna owca”) i Wiktorię Kruszczyńską („Wszystkie nasze strachy”).

Z naszej Wypożyczalni PLAY NOW możecie korzystać zarówno w ofertach abonamentowych, jak i na kartę! 💪

Życzymy wszystkim MIŁEGO weekendu!

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty