W domu i poza domem – PLAY jest zawsze przy Tobie!

Zaprezentowaliśmy właśnie naszą nową ofertę, – Telewizję Nowej Generacji, superszybki światłowód do 5 Gb/s oraz abonamenty 5G  z dużymi paczkami danych (z promocją dla przenoszących numer, gdzie można otrzymać 2 abonamenty w cenie 1)!

Zapraszam do omówienia nowości – po kolei 😉

Telewizja Nowej Generacji

Nasza Telewizja Nowej Generacji to pierwsze takie rozwiązanie na rynku! Proponujemy Wam 75 najpopularniejszych kanałów, Viaplay w cenie abonamentu oraz pakiet punktów, które możecie wymienić na ulubione serwisy wideo lub dodatkowe pakiety kanałów – Netflix, HBO Max, Polsat Sport Premium, CANAL+ online, ELEVEN SPORTS, Cinemax lub pakiety kanałów tematycznych: Kids, Sport, Filmy i seriale, Info, Dokumenty, Lifestyle, Polsat.

Punkty można dokupić wedle uznania – im większa paczka, tym niższa cena za punkt 👌

Przykładowo mając 25 punktów można obejrzeć wszystkie premiery czerwca w serwisie Netflix, w lipcu sprawdzić nowości na HBO Max, w sierpniu zapewnić sobie rozrywkę z pakietami Filmy i Seriale, Lifestyle, Info oraz Kids, a we wrześniu przeżywać sportowe emocje, dzięki pakietom Polsat Sport Premium oraz ELEVEN SPORTS. Pomysłowe, prawda?

Oczywiście do dyspozycji klientów przekazujemy też Telewizję MAX dla osób, które rozrywkę czerpią z dużej liczby kanałów – mamy ich aż 157! Tutaj także możecie dokupić dodatkowe pakiety i serwisy, ale tradycyjnie – za złotówki.

Superszybki światłowód do 5 Gb/s

Przygotowaliśmy też nową ofertę szybkiego internetu! Nasz światłowód rozpędził się w wybranych lokalizacjach aż do 5 Gb/s! Mamy też prędkości 1 Gb/s, 600 Mb/s oraz 300 Mb/s! Masz nasz abonament telewizyjny lub głosowy? Przez pierwsze 6 miesięcy za łącze zapłacisz jedynie 35 zł!

Nowa rodzina urządzeń – PLAY BOX TV i PLAY BOX NET

Do naszych usług dla domu proponujemy nowoczesny sprzęt! Minimalistyczny design i subtelne podświetlenie LED – to duet, który wpasuje się do każdego salonu, sypialni czy innych pomieszczeń, gdzie będzie używany.

PLAY BOX TV to dekoder wspierający 4K, HDR oraz Dolby Vision, dzięki czemu zapewnia najwyższą jakość obrazu. Zadbaliśmy również o to, aby na pilocie znalazły się przyciski do najpopularniejszych serwisów:

 • Netflix
 • Viaplay
 • Amazon Prime Video
 • HBO Max
 • CANAL+ online
 • YouTube

Do tego ma więcej RAMu niż poprzednik a opiera się na systemie Android TV z dostępem do tysięcy gier i aplikacji. Na to dołożyliśmy nasz intuicyjny interfejs i tak powstało urządzenie zapewniające najlepsze doświadczenie z oglądania naszej Telewizji Nowej Generacji i Telewizji MAX.

PLAY BOX NET to z kolei nowoczesny router, który w całym mieszkaniu zapewnia stabilną sieć Wi-Fi (obsługuje standard Wi-Fi 6) – dzięki temu pozwala na korzystanie z szybkiego internetu na wielu urządzeniach jednocześnie do gier multiplayerowych, spotkań zdalnych czy oglądania filmów w 4K.

2 abonamenty 5G w cenie 1

To nasza specjalna propozycja dla osób, które mają w Play usługi dla domu i chciałyby przenieść do nas swoje numery 🙂 Nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y a do tego 120 GB danych za 65 zł to dobra oferta. A taka sama kwota za dwa numery to wręcz oferta genialna 😉

A do tego polecamy smartfony w ratach 0%

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

Samsung Galaxy A34 5G

Szczegóły? Jak zawsze polecamy naszą stronę play.pl oraz salony 💪

Komentarze

 1. Kodak pisze:

  Internet w Warszawie na infrastrukturze UPC? Marzę o powrocie do nich z VectryRaportuj

 2. Yabek pisze:

  Teraz czas na ofertę. Weź na miesiąc i przetestuj. Co podpisywać cyrograf na nowa usługę to ciężki temat.Raportuj

 3. Kodak pisze:

  I jakiego producenta jest chipset w routerze? Mam nadzieję, że nie Intel…Raportuj

 4. KLIENT pisze:

  Kiedy włączycie 5G na nadajniku MSB0104 ?Raportuj

 5. Rafalk pisze:

  Pytania mam bo ciężko się dokopać do nowych regulaminów.
  Czy w ofercie telewizji nowej generacji jest opcja multiroom znane z UPC czyli dwa lub więcej dekoderów?
  Czy punkty nie wykorzystane na dodatkowe pakiety sumują się i pozostają do dyspozycji np. w wakacje wyłączam wszystkie pakiety i chcę pośmigać od września czy są ważne tylko miesiąc ?
  Dodam że jestem abonentem UPC internet 1 GB i chciałbym się przesiąść na 5GBRaportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty