Weekendowe propozycje z Wypożyczalni PLAY NOW #5

Udostępnij

Czas płynie jak szalony – przed nami znowu weekend 😊 Dlatego przedstawiamy Wam nasze propozycje filmowe. Co warto obejrzeć w Wypożyczalni PLAY NOW?

Przede wszystkim wielokrotnie nominowany i nagradzany dramat psychologiczny w reżyserii Darrena Aronofsky’ego:

Wieloryb

W roli głównej Brendan Fraser, fantastycznie wcielający się w postać Charlie’go za którą zdobył Oskara, w kategorii Najlepszy aktor pierwszoplanowy.

 

Charlie już od lat żyje na marginesie świata. Uwięziony w małym mieszkaniu przez chorobliwą otyłość. Odrzucony, nie bez powodu, przez swoich bliskich, samotnie zmierza w życiową przepaść. Wystarczy jednak jeden impuls, jedno spotkanie, by zapalić w nim płomień nadziei na to, że jeszcze nie wszystko stracone

Plan na miłość

 

Dla fanów mniej zobowiązującego kina polecamy brytyjską komedię romantyczną 😉 Jak odnaleźć prawdziwą miłość we współczesnych czasach? Zoe (Lily James), filmowa dokumentalistka szuka odpowiedzi i idealnego faceta w aplikacjach randkowych. Niestety jej relacje z internetu to pasmo komicznych katastrof, które coraz bardziej niepokoją matkę dziewczyny – Cath (Emma Thompson). Dla sąsiada i przyjaciela Zoe z dzieciństwa – Kazima (Shazad Latif), sposób na ułożenie życia to zaaranżowane przez rodziców małżeństwo z piękną panną młodą z Pakistanu. Kiedy się na nie decyduje, Zoe postanawia towarzyszyć mu w pełnej nadziei podróży z Londynu do Lahore. Chcąc sfilmować ślub przyjaciela z wybraną przez rodzinę nieznajomą, sama zaczyna zastanawiać się, czy to odmienne podejście do tematu miłości może ją czegoś nauczyć?

 

Pamiętajcie, że z naszej Wypożyczalni PLAY NOW możecie korzystać zarówno w ofertach abonamentowych, jak i na kartę!

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości