Masz za staż – im dłużej masz #GIGAMAKS, tym więcej GB dostajesz

Przed weekendem informowaliśmy o nowej ofercie Virgin Mobile Unlimited, a tym razem mamy coś specjalnego dla fanów ofert na kartę 😉

Virgin Mobile uruchamia specjalną promocję stażową dla popularnego pakietu #GIGAMAKS. Dzięki niej najbardziej lojalni i najdłużej korzystający z oferty użytkownicy mogą liczyć na aż 15 GB ekstra transferu danych co miesiąc!

Każdy użytkownik #GIGAMAKS może zapisać się do promocji Masz za staż za pośrednictwem aplikacji Play24 – od tej chwili liczony jest czas, po którym przyznawane są comiesięczne bonusowe paczki danych:

 • 5 GB – po 6 miesiącach
 • 10 GB – po roku
 • 15 GB – po dwóch latach

 

Co więcej, jeśli ktoś korzystał z promocji Masz za staż w #GIGADAJE to zebrane GB stażowe przechodzą na pakiet #GIGAMAKS! Dzięki temu dużą paczkę darmowego internetu można otrzymać jeszcze szybciej!

Szczegóły znajdziecie oczywiście na stronie Virgin Mobile 💪

Komentarze

 1. MS pisze:

  Witam. Wiem, że nie na temat w tym post’cie, ale chciałbym zapytać, czy to prawda, że na większości kanałów (play tv max z tv box 2) niedostępne są funkcje nagrywania, cofania, pauzowania oraz oglądania wstecz? Niestety jest to dla mnie dość ważna funkcja, a zostałem jedynie poinformowany przy podpisaniu umowy, że ogólnie bez problemu można nagrywać, pauzować itp. Posiadam również tv kablową z Vectry i tam można pauzować i nagrywać wszystkie kanały.
  Jeśli tak rzeczywiście jest, to jest jakaś przewidywalna zmiana w tym temacie tzn czy będzie można korzystać niebawem z tych funkcji również na wszystkich kanałach?
  PozdrawiamRaportuj

  • Krzysiek Sylwerski pisze:

   Na większości kanałów wspomniane funkcje są dostępne – ze względów licencyjnych nie możemy zaoferować takich opcji w przypadku na przykład kanałów objętych zasadą must carry, must offer.Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty