Mocny czerwiec i bardzo dobre pierwsze półrocze w rozwoju naszej sieci

Udostępnij

W czerwcu uruchomiliśmy aż 74 stacje to o 17 więcej niż przed rokiem. W pierwszej połowie 2023 roku oddaliśmy ponad 100 stacji bazowych więcej, niż w analogicznym okresie ubiegłego roku.

Czerwiec był dla nas bardzo udany. Jak co miesiąc, sporo nowych stacji udało nam się uruchomić w dużych miastach, m.in. w Warszawie, Krakowie, Poznaniu czy Gdańsku.

Cieszy nas też, że tuż przed wakacjami poprawiliśmy nasz zasięg w miastach chętnie wybieranych przez turystów na letni wypoczynek takich, jak Darłowo i Świnoujście (woj. zachodniopomorskie) czy Słupsk (woj. pomorskie).

W czerwcu poprawiliśmy też nasz zasięg w tzw. „obwarzanku warszawskim” czyli miejscowościach okalających stolicę – nowe obiekty powstały m.in. w Starych Babicach, Otwocku, Konstancinie-Jeziornej czy Lesznowoli.

W ostatnim okresie uruchomiliśmy zasięg w 12 miejscowościach liczących powyżej 1 tys. mieszkańców. Pamiętajcie, że ta lista nie jest równoznaczna z listą miejscowości, w których uruchomiliśmy nowe stacje.

Nowe miejscowości w zasięgu LTE - czerwiec 2023

województwoGminaMiejscowość
lubelskieJastkówDąbrowica
łódzkieKleszczówŁękińsko
małopolskieBorzęcinPrzyborów
mazowieckieBłonieBieniewice
podkarpackieWiązownicaPiwoda
śląskieSiewierzBrudzowice
śląskieBrennaBrenna
śląskiePszczynaJankowice
śląskieMilówkaKamesznica
świętokrzyskieBogoriaBogoria
warmińsko-mazurskieIłowo-OsadaNarzym
wielkopolskieObornikiKowanówko

Aktualnie w zasięgu LTE znajduje się 3354 miejscowości powyżej 1 tys. mieszkańców, w tym 403 miast powyżej 10 tys. mieszkańców.

W pierwszych sześciu miesiącach roku łącznie oddaliśmy 368 stacji bazowych w całej Polsce. Dla porównania w tym samym okresie w 2022 roku uruchomiliśmy 264 obiekty. To o 104 stacje więcej niż w analogicznym czasie w roku ubiegłym!

Zobacz więcej

Reszta wiadomości