W Play dbamy o Ciebie #18 – zapraszamy do PLAY LAB!

Udostępnij

Zdanie naszych klientów ma ogromne znaczenie! Chcemy poznać Twoją opinię, posłuchać Twojego komentarza i dowiedzieć się jakie są Twoje upodobania w temacie naszych ofert i sposobu działania. Dlatego też wracamy z kolejną odsłoną akcji PLAY LAB!

Co to jest?

To nasza ekipa wyjazdowa, która zaprasza przechodniów (zapraszamy zarówno naszych klientów jak i osoby korzystające z usług innych firm), by w letniej atmosferze chwilę porozmawiać na nasz temat i nie tylko! Zapraszamy na leżaki lub na ławę – na kawę lub herbatę. Zapytamy o opinię na temat konkretnych funkcji, poprosimy o wybór najciekawszej opcji spośród kilku innych. To kilkanaście osób z różnych obszarów naszej firmy, które chcą poznać zdanie przechodniów. A tematy są najróżniejsze – od naszej nowej Telewizji Nowej Generacji, przez nasz portal na stronie play.pl i nowe funkcje aplikacji Play24 aż po ulotki, prezentację oferty i zakup internetu światłowodowego online.

Poznajcie super pozytywnych PLAYersów, czyli naszych pracowników zaangażowanych w organizację całej akcji:

Nie chcę zdradzać zbyt wiele, na pewno odwiedzające nas osoby nie będą zawiedzione. No i oczywiście nie wyjdą z pustymi rękami – za poświęcony nam czas przygotowaliśmy upominek w formie paczki gadżetów 💪

Jeśli będziecie w Trójmieście w ciągu najbliższych dni – zapraszamy! Wczoraj odwiedziliśmy Jelitkowo, natomiast rozkład jazdy na najbliższe dni prezentuje się tak:

  • wtorek, 25.07 – Gdańsk, Brzeźno
  • środa, 26.07 – Gdańsk, Stogi
  • czwartek, 27.07 – Gdynia, Skwer Kościuszki

Odwiedzajcie, rozmawiajcie, gadżety zdobywajcie! Zapraszamy!

Zobacz więcej

Reszta wiadomości