Grupa Play w H1 2023 r. – solidne wyniki finansowe, mocny wzrost komercyjny i przełomowe usługi dla domu

Dzisiaj opublikowaliśmy wyniki Grupy Play za pierwsze półrocze 2023 roku 💪 Jest dobrze, bardzo dobrze! Zerknijcie na infografikę, którą przygotowaliśmy z tej okazji:

Jak zwykle kilka słów podsumowania ma dla Was nasz Prezes, Jean Marc Harion:

Nasze doskonałe wyniki komercyjne i finansowe potwierdzają pozycję Play jako lidera polskiego rynku telekomunikacyjnego oraz naszą niezłomność w zapewnianiu klientom wolności wyboru i najwyższej jakości usług. Udowodniliśmy to po raz kolejny, wprowadzając w maju nowe, przełomowe usługi dla domu, wyznaczając nowe standardy dzięki Telewizji Nowej Generacji w modelu „a la carte” i internetowi 5 Gb/s. Nadal aktywnie przyczyniamy się do popularyzacji usług cyfrowych w Polsce poprzez dalsze ambitne inwestycje zarówno w sieci mobilne, jak i stacjonarne. Realizację naszej strategii odzwierciedla również powołanie Fundacji Wolność Wyboru, dzięki której zostaliśmy pierwszym partnerem polskiej edycji akademii kodowania 42 – ponieważ wierzymy, że edukacja to dawanie wyboru. Jestem dumny z naszego najlepszego zespołu #OneTeam, który wykazuje się niesłabnącym zaangażowaniem w rozwój wszystkich obszarów naszej działalności i umożliwia klientom Play realizację ich potrzeb w zakresie komunikacji i rozrywki bez ograniczeń.

A jeśli chcecie zapoznać się z pełnym komunikatem odsyłam do strony naszego Biura Prasowego 🚀

Komentarze

  1. Derix pisze:

    zamiast się chwalić to może pochwalcie się, że jako jedyny z wszystkich operatorów głównych 3 czat RSC działa tylko na wiadomościach app Samsunga i Huawei dla Androida jak tak można
    tak samo wi-fi calling tylko wybrane taryfy i plany
    to jest sieć?Raportuj

  2. Lukasz pisze:

    dalej czekam na to aż Play podpisze umowę z Vectrą jak T-Mobile na to że Play mógł by korzystać z łącza światłowodowego VectryRaportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty