Rozmowy wideo przez LTE (ViLTE) w jeszcze większym gronie!

Udostępnij

Od dłuższego czasu udostępniamy klientom rozmowy wideo – również przez sieć LTE, czyli Video over LTE (a w skrócie ViLTE).

To rozwiązanie, które ma same zalety! Po pierwsze nie trzeba do niego zakładać osobnego konta, rejestrować się, potwierdzać maila czy innych danych, a także nie trzeba instalować dodatkowej aplikacji – to proste w obsłudze rozwiązanie, a naszym „identyfikatorem” jest po prostu numer telefonu. Do tego to także możliwość korzystania z coraz lepszych kodeków dla przesyłania wideo, a także większa dostępność telefonów obsługujących tę technologię. Pamiętajcie, że zarówno smartfon osoby dzwoniącej jak i odbierającej muszą wspierać ViLTE, aby można było rozmawiać dzięki temu rozwiązaniu.

 

Wystarczy przy wybieraniu numeru nacisnąć ikonkę kamery, by zacząć rozmowę wideo. A to wszystko w świetnej jakości nie tylko obrazu, ale i dźwięku (dzięki kodekowi EVS, czyli HD Voice+). Do tej pory takie rozmowy były dostępne wewnątrz naszej sieci, a także pomiędzy klientami Play oraz Orange w wybranych taryfach. Od dzisiaj lista tych ostatnich uległa rozszerzeniu, dzięki czemu jeszcze więcej osób może korzystać z ViLTE! To świetna wiadomość dla wszystkich klientów, którzy chcieliby skorzystać z takich połączeń 💪

Pozostaje nam tylko zachęcić do wypróbowania tej formy rozmowy – zobaczcie (i usłyszcie) jakie to proste rozwiązanie!

Zobacz więcej

8 KOMENTARZE

  1. w końcu niby nowoczesna sieć a inni operatorzy od dawna to mieli kiedyś chciałem sprawdzić czy u Was to działało nie długo Wam schodzi wprowadzanie nowości będzie jak czat RSC co nie działa z wiadomościami google na niektórych urządzeniach bo źle zrobiony w Waszej sieci?

  2. Mam telefon samsung galaxy A53 5G i nie mogę włączyć czat RSC przy aplikacji wiadomościach Google pisze komunikat że funkcja ta jest niedostępna dla mojego telefonu,mimo że model ten widnieje na liście wspierających urządzeń tą funkcje. coś chyba jest nie tak po waszej stronie z tym czat RSC.

    • Zmień aplikację do obsługi wiadomości na tą od „samsunga” – wtedy czat RCS bedzie działać.
      Play nie obsługuje czatu RCS na aplikacji od google

  3. ViLTE pięknie działa na moich obu Galaxy XCover 4s z kartami SIM od Play. Jednak, gdy do obojętnie którego z nich włożę kartę SIM od Orange, to połączenie do Orange idzie po UMTS, a z Orange do Play nie pozwala nawiązać połączenia. Pomóżcie technikom od Orange, bo nie radzą sobie w tych sprawach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości