Wyjątkowe promocje Samsung w Play!

Udostępnij

Na dobry początek wtorku mamy bardzo dobre wiadomości dla każdego, kto chciałby wyposażyć się w nowe urządzenia marki Samsung. A że promocji jest kilka to nie ma co przedłużać:

Kup wymarzony smartfon z serii Galaxy S23 i odbierz Galaxy Watch5 Pro BT

Zaczynamy prawdziwym hitem – wybierając smartfon z rodziny Samsung Galaxy S23, czyli:

możecie odebrać w prezencie smartwatch Samsung Galaxy Watch5 Pro BT!

Szczegóły znajdziecie na stronach promocyjnych smartfonów na play.pl oraz na prezentgalaxy.samsung.pl. Akcja trwa do 8.10.2023 lub do wyczerpania puli zamówień promocyjnych.

Kup Galaxy Z Fold5 lub Z Flip5 i zyskaj nawet 700 zł zwrotu na kartę Visa do płatności mobilnych

Preferujecie składane smartfony? Mamy też coś dla Was! Wybierając je możecie otrzymać zwrot na kartę Visa do płatności mobilnych. Będzie ona wynosić w zależności od modelu:

Szczegóły znajdziecie na stronach promocyjnych smartfonów na play.pl oraz na zwrotnakarte.samsung.pl. Akcja trwa do 1.10.2023 lub do wyczerpania puli zamówień promocyjnych.

Kup Galaxy Watch6 lub Watch6 Classic i otrzymaj w prezencie Galaxy Buds2 oraz dodatkowy pasek

Powoli przechodzimy ze smartfonów na akcesoria – wybierając jeden z najnowszych smart zegarków, czyli:

możecie otrzymać aż dwa prezenty! Bezprzewodowe słuchawki Samsung Galaxy Buds2 oraz dodatkowy pasek!

Szczegóły znajdziecie na stronach promocyjnych smartfonów na play.pl oraz na gw6promocja.samsung.pl. Akcja trwa do 24.09.2023 lub do wyczerpania puli zamówień promocyjnych.

Kup Galaxy Watch5 i zyskaj 400 zł zwrotu na konto

Mamy też coś dla osób, które wybiorą poprzednią generację inteligentnego zegarka, czyli:

Po zakupie i rejestracji możecie otrzymać 400 zł zwrotu na konto!

Szczegóły znajdziecie na stronach promocyjnych smartfonów na play.pl oraz na zwrotgw5.samsung.pl. Akcja trwa do 01.10.2023 lub do wyczerpania puli zamówień promocyjnych.

Kup Galaxy Buds2 Pro i zyskaj 250 zł zwrotu na konto

A na koniec mamy też promocję dla fanów dobrych brzmień – wybierając słuchawki bezprzewodowe Samsung Galaxy Buds2 Pro możecie otrzymać zwrot na konto w wysokości 250 zł.

Szczegóły znajdziecie na stronach promocyjnych smartfonów na play.pl oraz na zwrotbuds2pro.samsung.pl. Akcja trwa do 17.09.2023 lub do wyczerpania puli zamówień promocyjnych.

Pamiętajcie, aby w przypadku wszystkich promocji po zakupie zgłosić się po bonusy wypełniając formularz rejestracyjny! Szczegóły znajdziecie na stronie produktu na play.pl oraz na stronach podanych pod każdą z ofert.

Wszystkie wspomniane wyżej produkty znajdziecie na play.pl, w dedykowanej sekcji producenta Samsung 😉 Udanych zakupów! 💪

Zobacz więcej

Reszta wiadomości