Halloween w Wypożyczalni 👻🎃

Aż strach się bać… Mamy coś dla fanów strasznych filmów w Wypożyczalni – specjalną sekcję z filmami! Poczuj dreszczyk emocji na plecach siedząc na wygodnej kanapie.

Cukierek albo psikus? A my szczególnie polecamy:

Demeter: Przebudzenie zła

To miał być kolejny zwyczajny rejs. Morze było spokojne, prognozy nie zapowiadały sztormu. Przerażająca historia ostatniego rejsu szkunera „Demeter”, na którego pokład u podnóża Karpat został zabrany pewien bardzo obcy pasażer.

 

Diabelska jazda

To skąpana w mroku nocy historia o tajemniczym mężczyźnie, który wsiada do samochodu pewnego kierowcy i grożąc mu bronią, każe jechać przed siebie. Tak rozpoczyna się zabójcza gra w kotka i myszkę, której stawką będą prawda i… życie. W roli głównej Nicolas Cage.

 

Kołysanka

Młoda matka (Oona Chaplin) znajduje starożytną księgę zawierającą kołysankę, która, jak zakłada, stanowi błogosławieństwo. Jednak w tym przerażającym filmie reżysera „Annabelle”, po przyprawiającym o dreszcze zwrocie akcji okazuje się, że kołysanka jest zaklęciem przywołującym niegodziwego demona Lilith, które zmienia życie głównej bohaterki i jej dziecka w koszmar.

 

PREMIERA 🔥

Mów do mnie

Już 2 listopada wyjątkowa premiera horroru „Mów do mnie” w Wypożyczalni!

Tajemnicza zabalsamowana ręka pozwala grupie przyjaciół wprowadzać w swoje ciała duchy nieżywych. Jednak kiedy złamią reguły gry, życie każdego z nich zamieni się w koszmar.

 

W sekcji Halloween w Wypożyczalni znajdziecie też takie filmy jak „Egzorcysta papieża”, „Czarny demon”, „The Twin”, „Konsekracja” i wiele innych propozycji! Udanych seansów!

Komentarze

  1. Michał pisze:

    kiedy będzie Android 14 na S23 ultra ?Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty