Kanały National Geographic i FOX odkodowane w Play dla WSZYSTKICH!

Udostępnij

Kolejne kanały dołączają do grupy kanałów w tak zwanym oknie otwartym. Klienci usług telewizyjnych PLAY, którzy nie posiadają tych kanałów w swojej ofercie, będą mogli oglądać National Geographic i FOX bez dodatkowych opłat!

Kanał National Geographic będzie odkodowany do końca października.

W ramach okna otwartego możecie korzystać także z biblioteki programów National Geographic Play.

Już dziś możecie zobaczyć premierę nowego programu „Daniel Ashville i cuda inżynierii”. Daniel Ashville, charyzmatyczny ekspert budowlany, poprowadzi hitowy serial jesiennej ramówki National Geographic zatytułowany „Daniel Ashville i cuda inżynierii”. Tytułowy bohater zjedzie cały świat, by dołączyć do ekip budujących niesamowite obiekty takie jak tunele, mosty oraz środki transportu. Razem z Danielem widzowie przeniosą się do pełnego blichtru Las Vegas, gdzie budowano majestatyczną MSG Sphere. To ogromna kula składająca z ekranów LED, która ma zapewnić osobom odwiedzającym nieznane dotąd doświadczenia wizualne. W innych epizodach Ashville uda się do Doliny Krzemowej, żeby podziwiać test supernowoczesnego sterowca oraz w Alpy, gdzie znajduje się 64-kilometrowy tunel kolejowy.

Emisja w czwartki o 21:00 na kanale National Geographic.

Natomiast kanał FOX będzie odkodowany aż do końca listopada!

Już teraz na kanale możecie oglądać serial „Alert: Wydział Osób Zaginionych”. Jason Grant (Scott Caan), były wojskowy, zostaje zwerbowany przez swoją byłą żonę – Nikki Batistę (Dania Ramirez) – do specjalnej jednostki LAPD, która zajmuje się poszukiwaniem zaginionych osób. Nikki pracuje w oddziale, by pomagać osobom, które są w podobnej sytuacji, jak ona. Przyszło jej bowiem zmagać się z zaginięciem syna…

Emisja we wtorki o 22:00 na kanale FOX.

W listopadzie na FOX na widzów czekają nowe sezony lubianych seriali oraz zupełna nowość serialowa 😊

Po zakończeniu okien otwartych, wyłączymy dostęp do kanałów automatycznie. Jeśli nadal będziesz zainteresowany kanałami National Geographic i FOX, zachęcamy do zapoznania się z ofertą Telewizji Play na www.play.pl 💪

Zobacz więcej

3 KOMENTARZE

  1. Super, dziękujemy. Dodatkowo pytanie: Czy jest szansa, aby Play wprowadził usługę wykupywania pojedynczych kanałów? Pozdrawiam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości