Mocne rozpoczęcie jesieni – najlepszy miesiąc w tym roku pod względem rozwoju sieci!

Udostępnij

W samym wrześniu udało nam się uruchomić ponad 120 nowych stacji bazowych. Łącznie w ramach naszej sieci działa 11 191 obiektów.

Wrzesień był dla nas najlepszym miesiącem w tym roku. Uruchomiliśmy aż 121 nowych stacji! 💪

To wynik niemal dwa razy lepszy, niż we wrześniu 2022 roku! 🚀

Jak co miesiąc, sporo nowych stacji uruchomiliśmy w dużych miastach, np. w: Poznaniu, Krakowie, Gdańsku, Rzeszowie, Gdyni, Katowicach, Wrocławiu czy Warszawie.

Zasięg udało nam się też polepszyć m.in. w Chojnicach (woj. pomorskie), Gryfowie Śląskim (woj. dolnośląskie), podpoznańskim Suchym Lesie (woj. wielkopolskie), Pruchniku (woj. podkarpackie) czy położonym nad jeziorem Zegrzyńskim Serocku (woj. mazowieckie).

Dla myślących już o wypoczynku w górach mamy dobre informacje. We wrześniu oddaliśmy kolejną stację w Zakopanem oraz w Czarnym Dunajcu czy Jabłonce (oba leżą w powiecie nowotarskim).

 

Tym razem nie mamy dla Was listy nowych miejscowości w zasięgu, co oczywiście nie oznacza, że ich nie było – listę za wrzesień i październik opublikujemy we wpisie w listopadzie 😉

Zobacz więcej

25 KOMENTARZE

 1. Lista jakaś?
  W Rzeszowie Proszę o lepsze LTE okolice Zaczernia, Budzyń (Rudna Mała) niestety przeciążone LTE jest LTE Urtla czasem również

 2. Przydałby się zasięg w wyższych partiach gór. Morskie Oko, Kasprowy Wierch czy Dolina 5 Stawów.
  Mimo to gratuluję i proszę nie zwalniać tempa. 💪

 3. A ja dziękuję za nowe nadajniki w mojej okolicy w sercu Roztocza – Krasnobród ZAM4442 oraz Klocówka, w prawdzie jeszcze nie są uruchomione ale liczę że będą szybko <3
  Jeszcze liczymy na noww nadajniki w miejscowościach Jacnia, Bondyż oraz Zwierzyniec.. Roztocze pozdrawia i zapraszamy turystów ;)

  • Wciąż nie działa nadajnik na Południu Krasnobrodu I mam słaby zasięg niestety..
   Część z wyżej wymienionych już działa ale szkoda że nie ten mój na którym mi zależy :(

 4. Witam. Kiedy zostanie uruchomiona stacja w miejscowości Trzepizury – Blachownia ? Maszt stoi już od lipca.

 5. Od 2ch lat my mieszkańcy Warszawskiego Ursusa (osiedle Szamoty) okolice ul. Posag 7 Panien – gdzie buduje się 50 tyś osiedle prosimy o masz i poprawę zasięgu i od 2ch lat jak grochem o ścianę, obiecujecie od roku poprawę i na tym się kończy …

 6. Krzysztofie, mam pytanie, ile w praktyce maksymalnie może trwać proces realizacji przyłącza energetycznego pod nowo postawioną stację bazową? W miejscowości obok której mieszkam wasz nadajnik stoi już 1,5 roku wybudowany i kompletny a w dalszym ciągu nie jest aktywny bo nie ma prądu?

 7. Kiedy zostanie uruchomiony nadajnik ID: CHE5541 (Ochoża-Kolonia) ? Czy sygnał zostanie wydzierżawiony innym operatorom sieci np. T-Mobile ?

 8. witam, a kiedy ruszy stacja w Janowie (pow. radomski), od roku już słup stoi i nie uruchomione, a w okolicy zasięg tragiczny. Z góry dziękuję za odpowiedź bo nie wiem, którą sieć wybrać

  • Znając życie, czeka na zasilanie…. Generalnie problem pojawia się gdy na działce nie ma prądu i trzeba go z jakiegoś miejsca dostarczyć, czesto ludzie nie chcą się zgodzić by przez ich posiadłość przepuścić kabel. Musisz uzbroić się w cierpliwość, taki zabieg może potrwać kilka miesięcy bądź lat.

 9. Czy to prawda że uruchomienie KRA8017 opóźnia się bo Tauron opiera się z podłączeniem prądu? No to podpowiedzcie Tauronowi że ich pracownicy muszą ręcznie spisywać odczyty liczników energetycznych bo nie ma zasięgu. A zasięg by był gdyby działał nadajnik Play-a. I wtedy te liczniki same by wysyłały odczyty.

  • Wybacz, w weekend staram się nie pracować, a Twój komentarz został napisany w niedzielę o godzinie 14 :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości