Wciąż straszymy w Wypożyczalni 👻

Co prawda Halloween już za nami, ale dalej pozostajemy w iście mrocznym i upiornym klimacie­­­­. W naszej Wypożyczalni Play Now każdy miłośnik mocnych wrażeni znajdzie dla siebie odpowiednią dawkę grozy 🎃

Zobaczcie drugą część naszych propozycji na weekend:

Ghostland

Kiedy siostry po kilkunastu latach wracają do swojego starego domu, w którym doszło do makabrycznej napaści, wydaje się, że to już tylko koszmarne wspomnienie – ale to, co je czeka, będzie gorsze niż demony przeszłości…

 

Wilcze stado

Kontenerowiec przewożący najniebezpieczniejszych kryminalistów zamienia się w pływające piekło, z którego nie da się uciec. „Wilcze stado” to mrożący krew w żyłach i naszpikowany akcją horror, który ani przez moment nie zwalnia tempa i nie oszczędza niczyjej wrażliwości. W obsadzie koreańskiego filmu znaleźli się m.in. gwiazda K-popu Seon In-guk, Jung So-Min („Alchemia dusz”), Gwi-hwa Choi („Zombie Express”, „Lament”) i Gwi-hwa Choi („Piraci: Ostatni królewski skarb”). Film prezentowany był na najważniejszych festiwalach światowego kina gatunkowego: Toronto International Film Festival, Fantastic Fest, L’Étrange Festival, Sitges, San Sebastian Horror & Fantasy Film Festival oraz na polskim Splat! FilmFest.

 

A na koniec nie mogłoby zabraknąć klasyka:

Drakula

Zdobywca Nagrody Akademii®, reżyser Francis Ford Coppola prezentuje remake klasycznej, mrożącej krew w żyłach opowieści o zabójczo pociągającym transylwańskim księciu (Gary Oldman), który podróżuje z Europy Wschodniej do XIX-wiecznego Londynu w poszukiwaniu ludzkiej miłości. Po stuleciach samotności Drakula opuszcza swój niszczejący zamek, żądny ludzkiego uczucia. Kiedy charyzmatyczny Drakula poznaje Minę (Winona Ryder), młodą kobietę, która wydaje się reinkarnacją jego utraconej miłości, rozpoczyna się romans pełen namiętności i horroru. Dzięki użyciu „iluzjonistycznych” efektów specjalnych i wielce utalentowanej obsadzie Coppola stworzył świeżą i prowokacyjną odsłonę historii, pozostając przy tym niezwykle wierny materiałowi źródłowemu.

 

👻👻👻 Więcej filmowych pozycji znajdziecie w Wypożyczalni w zakładce Halloween 🎃🎃🎃

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty