Premiery prosto z kina w Wypożyczalni w Telewizji Play

Udostępnij

Mamy dla Was dwie fantastyczne premiery prosto z kina w Wypożyczalni, których nie możecie przegapić!

Pogromcy Duchów: Imperium lodu

W filmie „Pogromcy duchów: Imperium lodu” rodzina Spenglerów wraca do miejsca, w którym wszystko się zaczęło: do kultowej remizy strażackiej w Nowym Jorku. Zwierają w niej szyki z oryginalnymi pogromcami duchów, którzy w międzyczasie stworzyli tajne laboratorium badawcze służące do bardziej efektywnego pozbywania się duchów. Wkrótce nowo odkryty starożytny artefakt wyzwala złe moce, a oryginalni i nowi pogromcy duchów muszą wspólnie ochronić swoją bazę i uratować świat przed kolejną epoka lodowcową.

ZWIASTUN

Godzilla i Kong: Nowe imperium

Potężny Kong i przeraźliwy Godzilla są zmuszeni stawić czoło kolosalnemu, nieodkrytemu zagrożeniu, kryjącemu się w naszym świecie. Stawia ono pod znakiem zapytania istnienie potworów… oraz nasze. „Godzilla i Kong: Nowe imperium” dokładniej zgłębia historię tych tytanów oraz ich początki, jak również tajemnice Wyspy Czaszki i nie tylko. Jednocześnie ukazuje mityczną batalię, która przyczyniła się do powstania tych niezwykłych istot i związania ich losu z ludzkością już na zawsze.

ZWIASTUN

Zobaczcie inne ciekawe propozycje w Wypożyczalni!

Tylko nie ty

W ostrej komedii Anyone But You Bea (Sydney Sweeney) i Ben (Glen Powell) wyglądają na idealną parę, ale po niesamowitej pierwszej randce wydarza się coś, co sprawia, że ich płomienne przyciąganie staje się lodowato zimne – aż do momentu, gdy niespodziewanie spotykają się na weselu w Australii. Robią więc to, co zrobiłoby dwoje dojrzałych ludzi: udają, że są parą.

Anatomia upadku

Życie szczęśliwej rodziny we francuskich Alpach zostaje przerwane, gdy Samuel ginie w wyniku upadku. Skoczył sam, poślizgnął się czy może z balkonu wypchnęła go Sandra, żona i matka? Śledczym brakuje dowodów, w sprawie brakuje świadków. Na oczach opinii publicznej Sandra będzie musiała spowiadać się z najdrobniejszych i najintymniejszych szczegółów swojego małżeństwa, które mogą zaważyć o wyroku. Proces, który zajmuje wszystkich, toczy się również w głowach widzów, a pytanie, na które szukamy odpowiedzi, brzmi: Czy to zrobiła?

Przypominamy, że z Wypożyczalni mogą korzystać wszyscy użytkownicy usług Telewizji Play, w tym ofert na kartę!

Zobacz więcej

Reszta wiadomości