W Play internet 5G bez limitów oraz nowoczesne smartfony z AI aż o 1000 zł taniej

Udostępnij

Wprowadzamy wyjątkową ofertę dla przenoszących numer – internet 5G bez limitów prędkości i danych, a do tego nowoczesne smartfony Google Pixel 8 Pro, Motorola Edge 50 Pro i Samsung Galaxy S24 Ultra, wyposażone w funkcje AI aż o 1000 zł taniej.

Przy wyborze jednego z abonamentów „L” lub „Homebox” oferujemy rabat na najnowocześniejsze inteligentne smartfony. Decydując się na jeden z modeli Google Pixel, Samsung lub Motorola, można się nim teraz cieszyć aż o 1000 zł taniej. Dodatkowo możliwe jest rozłożenie płatności na wygodne raty 0%.

Rekomendowane urządzenia posiadają wiele inteligentnych funkcji, które sprawdzą się w codziennych sytuacjach np. edycji zdjęć, zakupach czy podróżach. Poniżej więcej informacji o nich, zachęcamy do obejrzenia recenzji przygotowanych przez Bartka Kułakowskiego/Mobileo.

Google Pixel 8 Pro dostępny wyłącznie w ofercie Play.

Poniżej LINK do wideorecenzji Bartka Kułakowskiego/Mobileo, który podkreśla, że „Pixele są wyjątkowymi smartfonami z zielonym robocikiem. Dbałość Google o to, żeby użytkownikowi nie nudziło się z tym smartfonem jest imponująca. Mnogość trybów czy rozwiązań (również w obrębie AI) takich jak wycinanie szumów z filmów, zakreślenie elementów, żeby szybko wyszukać je obrazem w Google naprawdę potrafi zrobić przewagę nad konkurencją. Czekam aż Gemini (chatbot, duży model językowy podobny do Chat GPT) zostanie zaimplementowany w interfejs Pixeli, co stworzy pierwszy smartfon, który będzie naszym prawdziwym asystentem. Wydaje się, że to Google może być w tym pierwszy na rynku.

Samsung Galaxy S24 Ultra

Poniżej wideorecenzja Bartka Kułakowskiego/Mobileo, który zwraca uwagę na to, że: „Samsung jako pierwszy postanowił zaproponować prawdziwe AI w smartfonach i co ważne, jako pierwszy implementuje je w funkcjach aparatu. Teraz na dużych przybliżeniach pokroju x30 czy x50 sztuczna inteligencja produkuje detale, których fizycznie matryca oraz obiektyw nie są w stanie zarejestrować. Otwiera to drzwi do nowego rozdziału mobilnej fotografii”

Motorola Edge 50 Pro  

Recenzja Bartka Kułakowskiego/Mobileo w ciągu najbliższych kilku dni, a tymczasem to, na co zwraca uwagę to fakt, że „Motorola zrobiła ogromny postęp w smartfona w ostatnich latach. Co prawda z tych trzech urządzeń mamy tutaj najmniej nowości AI, ale bliska współpraca Motoroli z Google daje dostęp do narzędzi AI od giganta z Mountain View (chociażby gumka do usuwania postaci, czy niechcianych elementów ze zdjęć). W moich ostatnich rankingach najbardziej opłacalnych smartfonów, to Motorola występuje najczęściej, bo potrafią zaproponować rewelacyjny stosunek jakości do ceny. Edge 50 Pro jeszcze nie testowałem, ale nie wygląda on na smartfon, który mógłby się czegokolwiek wstydzić.”

Szczegóły dostępne są na stronie play.pl, pod numerem 790 500 500 oraz w salonach Play.

Więcej informacji dotyczących oferty w komunikacie prasowym – LINK


Zobacz więcej

Reszta wiadomości