HBO Max to teraz Max

Udostępnij

Co to znaczy dla klientów Play? 11 czerwca wystartował Max zastępując HBO Max. To nie tylko rebranding dobrze znanej platformy streamingowej, ale także nowe treści oraz pakiety.

Zgodnie z decyzją HBO Europe s.r.o, dostawcy serwisu HBO Max, klienci Play uprawnieni do dostępu do HBO Max w chwili uruchomienia serwisu Max otrzymali dostęp do Pakietu Max Premium. Logowanie do platformy możliwe jest za pomocą dotychczasowego loginu oraz hasła. W przypadku zalogowanych już użytkowników w HBO Max, nowe logowanie nie jest konieczne.

Wszyscy klienci, którzy zakupili dostęp do HBO Max przed 11 czerwca w Play na czas określony będą mogli korzystać z serwisu Max z Pakietu Max Premium do końca okresu zobowiązania. Klientom natomiast, którzy dotychczas korzystali z dostępu do HBO Max od Play bez zobowiązania, w przyszłości zmienimy usługę Pakiet HBO z HBO Max na Kanały HBO z Dostępem do Max Standardowy. Taka zmiana będzie zawsze poprzedzona komunikacją do abonenta i nie będzie wymagała od niego żadnej aktywności. Klient zainteresowany dostępem do Pakietu Premium w Max, będzie mógł zmienić swoją usługę na wyższy wariant za dopłatą.

Dla nowych użytkowników przygotowaliśmy usługi w trzech wariantach:

  • Dostęp do Max Podstawowy w cenie 20 zł miesięcznie bez zobowiązań (15 punktów w ofercie Telewizji Nowej Generacji)
  • Kanały HBO z Dostępem do Max Standardowy w cenie 30 zł miesięcznie bez zobowiązań (25 punktów w ofercie Telewizji Nowej Generacji)
  • Kanały HBO z dostępem do Max Premium w cenie 50 zł miesięcznie bez zobowiązań (40 punktów w ofercie Telewizji Nowej Generacji)

Szczegóły pakietów wyglądają następująco:

 Pakiet Podstawowy MaxPakiet Standardowy MaxPakiet Premium Max
Biblioteka treści na żądanieTAKTAKTAK
Kanały: HBO, HBO2, HBO3NIETAKTAK
ReklamyTAKNIENIE
Liczba jednoczesnych dostępów224
Jakość wideoFull HDFull HDFull HD
wybrane treści w 4K
Możliwość pobierania na urządzenia mobilneXDo 30 tytułówDo 100 tytułów

Więcej szczegółów na stronie play.pl, pod numerem 813 813 813 oraz w salonach Play.

Zobacz więcej

Reszta wiadomości