Nowy kanał Viasat True Crime już dostępny ofercie PLAY!

Udostępnij

Play rozszerza swoją ofertę kanałów telewizyjnych o nową pozycję Viasat True Crime.

Przenieś się do świata Viasat True Crime, gdzie szokująca rzeczywistość dokumentów o zbrodniach spotyka się z trzymającymi w napięciu historiami ludzkich dramatów w thrillerach kryminalnych opartych na faktach. Daj się ponieść historiom gdzie dowody z dochodzeń policyjnych łączą się z zeznaniami świadków, ofiar i ich rodzin. Wejdź w umysł przestępcy i zajrzyj razem z nami za policyjną taśmę. Poznaj legendarne śledztwa z pierwszych stron gazet z zupełnie nowej perspektywy. Viasat True Crime to jedyna destynacja oferująca unikalne połączenie dokumentów o prawdziwych zbrodniach, reality show o walce z przestępczością i dramatów kryminalnych.

Kanał Viasat True Crime dostępny jest w ofercie Pakietu Optymalnego w Telewizji Nowej Generacji oraz w ofercie Telewizji MAX i Telewizji MAX Premium w Play.

Szczególnie polecamy program „Casey Anthony: gdzie leży prawda”.

Po 10 latach od uniewinnienia od zarzutu zamordowania swojej córki, Casey Anthony „najbardziej znienawidzona matka Ameryki” jest gotowa opowiedzieć swoją historię. Uniewinnienie kobiety oburzyło wielu ludzi. Dziś, dzięki dokładnemu zbadaniu jej wersji wydarzeń, wywiadom z osobami głęboko zaangażowanymi w sprawę, w tym także z policjantami, którzy początkowo oskarżyli Casey, oraz opowieści jej samej będziemy mieli okazję spojrzeć w zupełnie nowy sposób na przedwczesną śmierć dwuletniej Caylee Anthony.

Emisja w poniedziałki od 10 czerwca o godzinie 21:00.

Zobacz więcej

Reszta wiadomości