Play i UPC znowu najszybsi!

Udostępnij

Miesiąc temu pisaliśmy o tym, że w majowym rankingu portalu Speedtest.pl zarówno Play jak i UPC zajęli pierwsze miejsca wśród ogólnopolskich operatorów internetu odpowiednio mobilnego i domowego. Miło mi napisać, że w czerwcu utrzymaliśmy najwyższe miejsca na podium! To przede wszystkim dobra wiadomość dla Was – klientów, ponieważ to Wy zyskujecie szybki i komfortowy internet.

Jak wyglądały wyniki za czerwiec?

Play:

  • 🥇 pobieranie – 44,7 Mb/s
  • 🥇 wysyłanie – 10,8 Mb/s
  • ping – 34 ms

UPC:

  • 🥇 pobieranie – 201,4 Mb/s
  • wysyłanie – 40,2 Mb/s
  • ping – 18 ms

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby osiągnąć wyższe wartości – pamiętajcie, że to tylko dane uśrednione z ponad 2,9 miliona testów wykonanych przez użytkowników portalu speedtest.pl.

 

Jeszcze raz czapki z głów dla całego zespołu, który przyczynił się do tak świetnych wyników 👏 To właśnie oni pokazują jak ważna jest dla nas najlepsza sieć i jak z miesiąca na miesiąc widoczne są postępy naszych prac 💪

 

Pełny ranking znajdziecie pod poniższymi linkami:

Zobacz więcej

Reszta wiadomości