Tako rzecze rzecznik Play

Relacja z przekazania karmy dla schroniska w Krzesimowie

Relacja z przekazania karmy podarowanej przez firmę Play dla schroniska w Krzesimowie.

Środa, 23.03, ładny słoneczny dzień. Rano dzwoni nieznany mi numer. Pan przedstawia się jako kurier, mówi, że ma przesyłkę dla schroniska w Krzesimowie. W pierwszej chwili nie mogę uwierzyć – to już? Podekscytowana dzwonię do Pani Marii, opiekunki schroniska i przekazuje radosną wiadomość. Ja jestem za daleko, nie dojadę. Pani Maria jest w drodze do schroniska, informuje pracowników że zaraz będzie karma, żeby przygotowali miejsce. Półtorej tony jedzenia to nie byle co :) Panowie ze schroniska układają piętnastokilowe worki Chappi, nie mogą uwierzyć, że tyle tego jest. Psy obwąchują wielkie wory, machając ogonami. Do schroniska dociera Pani Maria, dzwoni do mnie, po jej radosnym głosie słyszę, jak bardzo się cieszy. Martwiła się ostatnio, bo wszystko drożeje, a pieniędzy nie przybywa. Karma spadła krzesimowskim psiakom jak manna z nieba :) Pieski zajadają się nią od kilku dni. Bardzo im smakuje, bo nieczęsto schronisko stać na lepszą karmę. Poniżej kilka zdjęć :) Dziękujemy Wam raz jeszcze serdecznie za okazaną nam pomoc. To bardzo ładny gest ze strony tak dużej firmy. Dziękujemy Wam za to, że nie wstydzicie się pomagać zwierzętom. Możecie być pewni, że spożytkujemy karmę w jedyny słuszny sposób, bo w tym schronisku psy są zawsze na pierwszym miejscu.

Ślę serdeczne pozdrowienia od krzesimowskich psiaczków i ich opiekunów :-)

Relację przygotowała Lidka

 

Czekając na Pana Kuriera? malutki Bobik, jeden z nowych mieszkańców schroniska:

My tez czekamy ? i wyglądamy?

Wreszcie naszym oczom ukazuje się wspaniały widok:

Karma jest pyszna :)

Zobaczcie, wszędzie miseczki z jedzeniem :)

O, tu też jest karma :)

Pełna miska to radość w oczach psa:

Po posiłku fajnie się zdrzemnąć:

Bo najedzony pies to wesoły pies :)

:) :) :)

Serdecznie dziękujemy

:) :) :)

 

Dzięki Wam psie brzuchy są pełne! :-) Pamiętajcie by skorzystać z aplikacji i zaprosić znajomych do pomocy: http://apps.facebook.com/pomoz_z_play/

Koniecznie odwiedźcie też stronę Schroniska w Krzesimowie na Facebooku!

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty