Fotospacer po strefie PLAY na 21. Przystanku Woodstock

Ten wpis jest starszy niż dwa lata. Zawarte w nim informacje mogą nie być już aktualne.

Strefa PLAY to jedno z chętniej odwiedzanych miejsc na terenie festiwalu. Wyprzedzają nas chyba tylko duża scena i punkty, gdzie można kupić piwo ;-) Zobaczcie, jak wyglądają przygotowane przez nas atrakcje:

 • Zjeżdżalnia wodna

Wchodząc do strefy od strony dużej sceny pierwsze, co rzuca się w oczy to zjeżdżalnia o długości aż 25 metrów! Chętnych nie brakowało nawet w chłodniejsze dni a dzisiaj jej popularność jest nie do opisania.

 • „Ładowalnia”, czyli 1200 gniazdek

Tak, właśnie tyle telefonów możecie ładować jednocześnie na terenie naszej strefy. Jest to pierwsze miejsce, do którego schodzą się ludzie po jej otwarciu i ostatnie, które opuszczają, gdy musimy strefę zamknąć na noc.

 • strefa autokreacji

Pod tą nazwą kryją się dwa punkty – w jednym możecie pomalować swoje twarze (i inne części ciała) a w drugim wyrazić siebie przez flagi i zawieszki na szyję. Ile głów, tyle pomysłów na napis ;-)

 • telebim

Równie ważna część – ładowanie telefonów trwa od 2 do 4 godzin i w tym czasie Woodstockowicze wcale nie muszą przegapić koncertów ze sceny głównej czy aktywności przygotowanych przez naszych animatorów.

 • budka ze starterami/doładowaniami/gadżetami

Przygotowaliśmy dwa takie miejsca. Możecie kupić w niej za symboliczną złotówkę starter i bezpłatnie aktywować na nim 4 dni darmowych rozmów ze wszystkimi sieciami oraz 2 GB danych kodem *111*333*1#. W zestawie znajdziecie też okolicznościowe tatuaże ;-) Do startera dostaniecie też nasze gadżety – bandanę, piłkę, wodoodporne etui na telefon, bransoletkę z kostką do gry na gitarze, wachlarz i sporo innych.

 • scena PLAY

No tutaj to się dzieją cuda :-) Zespół animatorów dba o to, by dostarczyć Wam dobry humor i konkursy przez cały dzień! Tu także gra DJ Kostek i zaproszeni przez niego goście.

 • strefa perkusji

Dla chętnych mamy także namiot, w którym udzielamy warsztatów z gry na perkusji. Jeśli oglądaliście film Whiplash możecie spróbować swoich sił właśnie u nas!

 • picture experience

Na strefie i na terenie Przystanku możecie także spotkać hostów, którzy dadzą Wam zawieszki z kodem QR oraz zrobią zdjęcie, dzięki czemu będziecie mogli pokazać bliskim i znajomym jak bawiliście się na Woodstocku! Udostępniajcie zdjęcia na Fejsie, Twitterze, Insta, Snapie i innych portalach społecznościowych.

Naprawdę zachęcam Was do odwiedzenia chociaż raz w życiu tak pięknego festiwalu jakim jest Przystanek Woodstock. To niesamowite wydarzenie, na którym króluje wolność, otwartość i przyjaźń. Właśnie dlatego Play jest na nim obecny już czwarty raz z rzędu :-)

Komentarze

 1. Adam pisze:

  Byłem na Woodstocku tylko we czwartek ale wrażenia niezapomniane. W przyszłym roku postaram się być dłużej.Raportuj

 2. mrcpc pisze:

  powinniście zrobić tylko wstęp dla klientów Play reszta niech się patrzy i zazdrości ;)Raportuj

 3. biedrona pisze:

  Kiedys z woodstoku przywiozlem wszy… ale i tak bylo warto!Raportuj

 4. Kris pisze:

  Ma ktoś do wydania bandane w woodstocku playa bo niestety nie udało mi się dostać jej na miejscu ..Raportuj

 5. Latino pisze:

  Przy Woodstocku, to Hip-Hop Kemp wymięka pod pewnym względem.
  Ja jednak wolę zostać w domu i być w 100% zdrowym, bo nie chcę nic pisać, by niektórzy nie wpadli w panikę… kmwtw!Raportuj

 6. Tarakum pisze:

  Hoho, aż tak sobie nie słodzcie. Mała scena i Kryszna napewno ma więcej odwiedzających niż strefa Play. Dużo osób po prostu przechodzi przez strefe Play, taki skrót. Odnośnie zjeżdzalni, całkiem spoko, super sprawa, wolna, ale fajna. Od dużej sceny jak się idzie, to wcale się nie rzuca w oczy. Bardziej od strony LIDLA, lub małej sceny widać ją w całości. Dzięki Wielkie za prąd do telefonu.Raportuj

 7. Tomek pisze:

  Witam, mam nie typowe pytanie.
  Jestem pracownikiem w salonie play czy istnieje możliwość aby pojechać na woodstock i wspomóż ekipe z fioletowego namiotu play?Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty