Diuna: Część druga– premiera w Wypożyczalni.

Udostępnij

Największy HIT kinowy ostatnich miesięcy już dostępny w Wypożyczalni!

„Diuna: Część druga” ukazuje imponującą podróż Paula Atrydy, który zawiera sojusz z Chani i Fremenami. Jednocześnie wkracza na wojenną ścieżkę, pałając żądzą zemsty na spiskowcach, którzy doprowadzili do upadku jego rodziny. Stając przed wyborem między miłością życia a losem znanego wszechświata, Paul pragnie zapobiec tragicznej przyszłości, którą tylko on potrafi przewidzieć.

W rolach głównych występują: Timothée Chalamet, Zendaya, Rebecca Ferguson, Javier Bardem, Justin Butler.

ZWIASTUN

Nie przegap innych ciekawych propozycji w Wypożyczalni!

Pies i Robot – premiera 19.04.2024

PIES zamieszkujący Nowy Jork ma dość samotności i ulega słodkiej obietnicy telewizyjnej reklamy. Niebawem jego życie nabiera barw a błahe czynności zamieniają się w cudowną przygodę dzięki dziecięcej ciekawości przyjaciela – ROBOTA.

ZWIASTUN

Madame Web – już dostępny

„Tymczasem w innym uniwersum…” Madame Web nie jest typowym filmem superbohaterskim i opowiada niezależną historię jednej z najbardziej enigmatycznych bohaterek komiksów Marvela. W tym pełnym napięcia thrillerze Dakota Johnson wciela się w Cassandrę Web, ratowniczkę medyczną, która pracuje na Manhattanie i posiada niezwykłe umiejętności jasnowidzenia. Zmuszona zmierzyć się z przeszłością nawiązuje przyjaźń z trzema młodymi kobietami, które według jej wizji mają niezwykłą przyszłość… Pod warunkiem, że jej dożyją.

ZWIASTUN

Życzenie – już dostępny

W tej animowanej komedii muzycznej bystra idealistka Asha wypowiada życzenie tak potężne, że odpowiada na nie Gwiazdka – kula nieskończonej energii. Wkrótce Asha i Gwiazdka muszą stawić czoła najgroźniejszemu wrogowi i udowodnić, że dzięki jednemu dzielnemu człowiekowi mogą wydarzyć się cudowne rzeczy.

Przypominamy, że z Wypożyczalni mogą korzystać wszyscy użytkownicy usług Telewizji Play, w tym ofert na kartę!

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości