Nowy sezon żużlowej PGE Ekstraligi – oferta na start w Play!

Udostępnij

Nie lada gratka dla fanów motoryzacji – wystartował nowy sezon PGE Ekstraligi, najlepszej żużlowej ligi świata. Przed nami druga runda rywalizacji. W piątek odbędą się mecze: KS APATOR Toruń – FOGO UNIA Leszno (18:00) oraz ORLEN OIL Motor Lublin – EBUT.PL Gorzów (20:30).

Oba spotkania będą transmitowane w ELEVEN SPORTS. Z kolei w hitowe niedzielne starcia: TAURON WŁÓKNIARZ Częstochowa – BETARD SPARTA Wrocław (16.30) i NOVYHOTEL Zielona Góra – ZOOLESZCZ GKM Grudziądz (19:15) będą dostępne na CANAL+ SPORT.

Wszystkie wyścigi transmitowane są na kanałach CANAL+ SPORT oraz w ELEVEN SPORTS. Nie przegap tej okazji i skorzystaj z naszych atrakcyjnych ofert wzbogaconych o dostęp do pakietów Premium z meczami PGE Ekstraligi.

Możesz wybrać spośród kilku pakietów różniących się prędkością internetu. Będąc klientem Play, już za 125 zł miesięcznie – po rabatach – zyskujesz dostęp do stabilnego i niezawodnego internetu światłowodowego do 300 Mb/s i Telewizji MAX Premium z CANAL+ oraz ELEVEN SPORTS, dla bardziej wymagających użytkowników dostępny jest pakiet ze światłowodem do 5Gb/s wraz z Telewizją MAX Premium z CANAL+ i ELEVEN SPORTS za 186 zł – wszystko po rabatach 1.

To nie wszystko. Przez pierwsze 2 miesiące opłata wynosi 0 zł 💪

Szczegóły są dostępne na stronie play.pl, pod numerem 790 500 500 oraz w salonach Play.

  1. Wszystkie mecze PGE Ekstraligi dostępne tylko w ofercie obejmującej CANAL+ SPORT i ELEVEN SPORTS. ↩︎

Zobacz więcej

Reszta wiadomości