Jak robiliśmy spoty z Margaret i Pawłem Małaszyńskim?

Niedawno rozpoczęliśmy dwie bardzo fajne kampanie. W jednej Paweł Małaszyński proponuje Wam Xboxa One z sensorem Kinect jako rozrywkę dla całej rodziny, w drugim Margaret zachęca do skorzystania z mega ciepło przyjętej promocji dla użytkowników ofert na kartę, którzy nie zapłacą więcej niż 10 zł za rozmowy ze wszystkimi sieciami w Polsce (zarówno komórkowymi jak i stacjonarnymi) do końca roku i jeden dzień dłużej ;-)

Jak zwykle staramy się Wam pokazywać materiały zza kulis, nie inaczej jest tym razem. Tak wyglądała współpraca z Margaret:

A tak bawiliśmy się na planie razem z Pawłem Małaszyńskim:

Komentarze

 1. Piotr pisze:

  dajcie wreszcie coś dla abo i biznesu na święta a nie takie głupoty…Raportuj

 2. mayones pisze:

  Popieram Piotra :DRaportuj

 3. Artek pisze:

  A może dalibyście propozycje dla stałych abonentów, wcześniejszego przedłużenia umowy za dodatkową opłatą z nowym telefonem? Mamy 2x Europa Unlimited 99,99pln i za cholerę nie mogę przedłużyć umowy wczesniej, która trwa już rok a była podpisana na 2 lata. Czekam…Raportuj

 4. Mike pisze:

  Myślę, że o jakichkolwiek dodatkowych „promocjach świątecznych” poza tymi ochłapami, które już rzucili, możemy zapomnieć. Play ma gdzieś swoich klientów i woli się zając zatrudnianiem pseudo-gwiazdek do swoich spotów i/lub modernizacją designu bloga rzecznika prasowego. Nachapali się klientów, to teraz mogą sobie trochę odpuścić z promocjami, póki hajs się zgadza :)Raportuj

 5. Majko pisze:

  a 50 % mniej za internet ?? Z gęby cholewy się nie robi drodzy Państwo !Raportuj

 6. Marek pisze:

  Kiedy kolejne nadajniki LTE? Mija listopad i miały być uruchomione kolejne nadajniki…Raportuj

 7. pawulonik pisze:

  u pomarańczowych galaxy s5 za 109 w abo 129 i lg g3 za 99 w abo 129 chyba konkretna ofertaRaportuj

 8. suchyx pisze:

  Też czekam na abo dla stałych klientów ale pewnie b nic z tego….Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty