Najtaniej dla firm – 2 abonamenty 5G już za 50 zł

Udostępnij

W Play każdy znajdzie dla siebie atrakcyjne rozwiązanie – także przedsiębiorcy, którzy do prowadzenia swojego biznesu potrzebują być w ciągłym kontakcie, mieć dostęp do sieci 5G, a to wszystko w niskiej cenie.

Dlatego w opcji Play dla Firm przygotowaliśmy nową ofertę – 2 abonamenty 5G za 50 zł miesięcznie po rabatach. Wystarczy przenieść do nas minimum jeden numer, aby móc cieszyć się z usług i dostępu do sieci najnowszej generacji 💪

Jakby tego było mało osoby korzystające z tej oferty mogą zdecydować się na jeden z nowoczesnych smartfonów wspierających oczywiście sieć 5G w cenie obniżonej o 500 zł względem kwoty bez umowy. W tej opcji polecamy 3 urządzenia:

  • Samsung Galaxy S23 FE 5G
  • Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G
  • Motorola edge 40 neo 5G

Od teraz wszystkie nasze abonamenty Play dla Firm mają dostęp do sieci 5G. Wszyscy przedsiębiorcy decydujący się na te oferty mogą korzystać z jej zalet, niezależnie od wybranej oferty.

A żeby taką ofertą pochwalić się przed całym biznesem do współpracy po raz pierwszy zaprosiliśmy wybitnego restauratora, jakim jest Mateusz Gessler. Zobaczcie nasze spoty:

Zobacz więcej

1 KOMENTARZ

  1. Nie chce mi się już myśleć o zakładaniu firm. To jest tak zapadły świat dla przedsiębiorców prywatnych. To się po prostu niespecjalnie opłaca. Jest to głupawa harówa na całe życie, która zniszczy zdrowie. Pamiętam, że kiedyś dawno temu znajoma ze spotkania proponowała abyśmy sobie założyli nagła spółkę interwencyjna. Ale to chodziło o kolana dla rynku branżowego i aby spółki mogły się pokazać. A teraz to mam w sam raz taką fikcję spółki na kilka orientacji i sam się nie zajmuje niczym już szczególnym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości