Uwaga komunikat w sprawie faktur!

Dotarły do mnie informacje, że część wystawionych w ostatnich dniach faktur w pozycji wartość faktury może mieć cyfrę 0 (słownie zero), natomiast zaprezentowana na fakturze kwota do zapłaty jest prawidłowa.

Przepraszamy tych z Was, którzy otrzymali taki właśnie dokument. Prawidłowe faktury zostaną wysłane do Was jeszcze raz z przedłużonym terminem płatności.

Temat dotyczy tylko części Klientów, ale uznałem, że warto o tym poinformować bo być może ktoś z czytelników bloga też tego doświadczył.

Komentarze

 1. Kuba pisze:

  Zgadza się, wartosc faktury rowna się 0. Czekamy na poprawione wersje.Raportuj

 2. Kryniczanin pisze:

  Ja doświadczyłemRaportuj

 3. pabloki pisze:

  Urząd Skarbowy rozjedzie play. Tam na pewno już sobie ostrza pazurki.Raportuj

 4. gino pisze:

  niestety Play ostatnio ciagle masz z czyms problem a zwłaszcza z play 24-znikajace numery które dopisują recznie konsultanci a i tak nie ma ich później-brak możliwości zalogowania itpRaportuj

 5. Marek pisze:

  Panie Marcinie. Czy mógłby Pan wypowiedzieć się na temat podwyżek cen Iphona 6? Skąd ta zmiana, w dodatku przeprowadzona tak cicho? Niedługo premiera nowego modelu, a wy podwyższcie ceny starego. W dodatku sama oferta „Formuła Iphone” też niezbyt zachęcająca.Raportuj

 6. Szymon Kocot pisze:

  Gratuluję rozwiązania reklamacji: „odnosząc się do przesłanej korespondencji, informuję, że z pomiaru warunków radiowych wynika, iż poziom sygnału jest na dobrym poziomie. Podczas wykonywania aktywności wychodzących prędkości dochodziły do 6 Mbit. Pomiar przeprowadzany był w lokalizacji Ruda Śląska Zabrzańska 38. przypominam, że szybkość prędkości internetu w usłudze mobilnej zależna jest od ilości użytkowników korzystających z nadajnika oraz odległości od nadajnika.”

  Lokalizacja, tak jak druga- dom są na mapie zasięgu LTE, mimo, że przez większość czasu mam 3g i 1-2 kreski zasięgu. Co z tego, że jest połączenie, jak jest co chwilę niestabilne i/lub ping szaleje.

  Nikt LTE nie wymyślił do transferu rzędu 6Mbps.

  W przyszłym roku idę do pomarańczowych, mimo obecnie 7 lat z Wami.Raportuj

  • maciek pisze:

   Mi kiedys odpisali, ze internet wolno działa bo zakłócają go nadajniki białoruskie – w prostej linii do Białorusi mam ok 160kmRaportuj

   • Braaaak!! pisze:

    Ahahahahahahahahah tu mnie już rozwalili normalnie niedługo powiedzą że jest słaby zasięg bo Słońce zakłóca hhahahahahahahahaahah !!!!!!!! :DRaportuj

 7. Abc pisze:

  Pan rzecznik niech weźmie korepetycjez interpunkcji,bo żal to czytać.Raportuj

 8. Greg pisze:

  Ja natomiast otrzymałem 2 różne faktury za ten sam okres abonamentu tego samego numeru telefonu i musiałem zapłacić 2x abonament dla jednego numeru.

  Oczywiście zgłosiłem to przez Play24, ale 2 różnych konsultantów odpisało mi, że przykro im, ale tak ma być i nie da się nic z tym zrobić.

  Jeśli Play życzy sobie wyjaśniać to nie bezpośrednio ze mną, tylko za pośrednictwem UOKiK i Urzędu Skarbowego to proszę bardzo.Raportuj

 9. patrycja pisze:

  cześć,

  czy do wystawionych ponownie faktur będzie wysłane drugi raz eawizo z załączoną ponownie fakturą?Raportuj

 10. mario pisze:

  czy problemy z zerowymi fakturami sa powiazane z brakiem efaktury w banku pko sa ? jesli tak to czy zostanie to skorygowane rowniez w banku ?Raportuj

 11. kalabanga pisze:

  Systemy Wam się sypią, ale widzę, że humor dopisuje. Na blogu, a przede wszystkim na forum zaklinają rzeczywistość. Mało tego, pracownicy Play powiązani z forum usilnie twierdzą, że P24 to tylko dobra wola operatora i nie ma przymusu utrzymywania takiego systemu jakim jest e-bok.
  Czy Rzecznik potwierdza słowa załogi z forum? Czy e-bok w tych czasach to luksus?Raportuj

 12. Alex pisze:

  Chcesz wiedzieć, jaka jest pogoda w Łodzi? Odwiedź stronę internetową http://www.gismeteo.pl/weather-lodz-3203/Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty