Kruger&Matz Edge 1161 w zestawach Play Internet Pro

Hybrydy tabletu i laptopa zrobiły się ostatnio modne i wiele firm próbuje na swój sposób znaleźć rozwiązanie przystosowane zarówno do multimediów jak i poważniejszej pracy. Musi być też na tyle mobilne, by bezproblemowo można było działać na nim w ruchu. Chyba najpopularniejszy jest obecnie sprzęt z doczepianą klawiaturą, a wśród nich znalazł się Kruger&Matz Edge 1161 z wyświetlaczem o przekątnej 11,6 cala.

To tyle teorii a jak praktyka? Odchylana nóżka i styl dołączania klawiatury wzoruje się na linii Microsoft Surface – widać ten sposób się sprawdza ;-)

Dodam jeszcze, że w zestawie otrzymujecie jeszcze przenośny router LTE a także subskrypcję pakietu Office 365 na rok. Z tej hybrydy zrobicie zdecydowanie większy użytek po podłączeniu jej do Internetu, a tego u nas dajemy 50 GB miesięcznie.

Zainteresowanym polecam kontakt z naszą infolinią przeznaczoną dla osób zainteresowanych kupnem – 730 300 400. Z opcją na 24 miesiące abonament wyniesie 129,99 zł a na 36 miesięcy – 109,99 zł.

PS: Ostatnio podróżowałem trochę po kraju i widziałem kilka billboardów reklamujących tę markę. Twarzą kampanii jest jej współwłaściciel – on poleca produkty, jest nawet podpis. To w sumie ciekawy i odważny pomysł bo nie wiem ile osób kojarzy tego naprawdę fajnego prezesa (kiedyś siedzieliśmy na jednej sofie na średniej imprezie branżowej).

PS2: Idę do Bartka, żeby wziął mnie na billboardy ;-)

PS3: Dostałem angaż! Wystąpie w kampanii oferty prima aprillisowej.

Komentarze

  1. kownackagag pisze:

    Jaki będzie koszt pakietu Office po zakończeniu darmowej subskrypcji? Czy muszę z niego zrezygnować sama, czy system anuluje pakiet automatycznie po zakończonym okresie promocyjnym? Pozdrawiam, AgaRaportuj

  2. Adam K. pisze:

    Kiedy wróci Asus ZenBook?Raportuj

  3. Slawkoslawko pisze:

    A może by Play zrobił świąteczną promocję żeby można było wziąść Nowy telefon o kilka miesięcy wcześniej niż 6 miesięcy przed końcem umowy :)Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty