PLAY na Festiwalu Pol’and’Rock – odwiedź naszą strefę!

Już za 25 dni wystartuje Najpiękniejszy Festiwal Świata. Z tej okazji w Zielonej Górze spotkaliśmy się dziś na konferencji prasowej, podczas której Jurek Owsiak oraz zaproszeni goście, ujawnili wszystkie niespodzianki, które będą miały miejsce w trakcie kolejnej edycji Pol’and’Rock Festiwal!

W dniach 1-3 sierpnia br w Kostrzynie nad Odrą odbędzie się 25 edycja święta muzyki organizowana przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – Pol’and’Rock Festiwal. Play po raz ósmy będzie partnerem wydarzenia, podczas którego zapewni uczestnikom oraz swoim klientom wiele atrakcji.

Tak, jak w latach poprzednich Play stworzy swoją własną strefę festiwalową. W tym roku będzie ona funkcjonowała pod nazwą #PlayMudness i będzie można w niej znaleźć aktywności, które wyzwolą wśród uczestników pozytywne emocje oraz pozwolą naładować się pozytywną energią.

W specjalnej strefie Play znajdą się m.in.:

 • zjeżdżalnia do basenu wypełnionego fioletowym błotem, gdzie uczestnicy będą mogli m. in. wziąć udział w zawodach przeciągania liny i gdzie będzie przygotowana strefa błotnistej gry we friesbie
 • zjeżdżalnia wodna
 • strefa ładowania telefonów
 • wyjątkowe festiwalowe gadżety
 • wieczorne imprezy

Strefa Play to nie tylko gry i zabawy, ale także miejsce ciekawych spotkań. W tym roku będzie można w niej spotkać gwiazdy YouTube’a  związane z siecią PLAY, m.in. RedLipstickMonster, reZigiusza czy też Człowieka Wargę.

Dla wszystkich fanów mediów społecznościowych fioletowy operator przygotował dedykowaną nakładkę AR w aplikacji Messenger,  specjalne mudoji na InstaStories oraz wyjątkową  nakładkę na zdjęcie profilowe na portalu społecznościowym Facebook.  Informacje o wszystkich aktywnościach w strefie #PlayMudness będzie można bieżąco śledzić na wydarzeniu stworzonym na Facebooku: Tego lata wytaplam się w fioletowym błocie na Pol’and’Rock! – [link do wydarzenia na Facebooku]

Z myślą o wszystkich fanach YouTube’a na czas wakacji sieć przygotowała specjalną promocję – w ramach której, użytkownicy ofert prepaid otrzymają dodatkowo 100GB do wykorzystania na oglądanie filmów czy teledysków w aplikacji YouTube na smartfony i tablety.

Informacji o tym, jakie atrakcje czekają w strefie PLAY, uczestnicy mogą także szukać w aplikacji mobilnej Pol’and’Rock – swoistym festiwalowym niezbędniku.

W tym roku, po raz kolejny, PLAY zadba także o dobry zasięg, budując dodatkową infrastrukturę sieciową na potrzeby wzmożonego festiwalowego ruchu, która pozwoli na swobodne rozmowy i dostęp do Internetu.

Komentarze

 1. atqa pisze:

  Wstydu za grosz nie macie by w ogóle wspominać o tej czyszczącej konta z pakietu lub złotówek- promocji na YT….co się dzieje z tą firmą?Raportuj

 2. atqa pisze:

  Tego lata Play serwuje wytaplanie się w fioletowym bagnie w zw.z promocją Youtube! – [link do wydarzenia na forum
  https://forumplay.pl/showthread.php/55150-YouTube-za-darmo%5DRaportuj

 3. Bugi pisze:

  Leją na to, jak zawsze… u nas wszystko działa. Na tym festiwalu wyczyszczą wszystkim konta do zera.Raportuj

  • KAPO pisze:

   Lepiej tak nie narzekacie ,dali darmowe 100 GB,dali, a że trochę kasy ściągnie, najpierw wszystkim z konta głównego no cóż ???? 😀😅😀 … Ale później śmiga.. To jak z tymi GB z coli …Są , są,ale najpierw pobiera z GB które mamy, dopiero z GB coli ,ale przychodzą … Super promocje ,aby tak dalej Play,nowy Play,lepszy ..Może tak odrazu sobie niech ktoś strzeli w łe….za te PROMOCJE !!!! TRAGEDIA ,SZKODA GADAĆ !!!Ale jest ok – prawda PLAY????Raportuj

 4. PINOKIO pisze:

  Fajny festiwal.Raportuj

 5. MIESZKAŃCY GMINY RZECZNIÓW pisze:

  Na terenie gminy Rzeczniów obecnie nie ma żadnych nadajników PLAY , jesteśmy odcięci od świata, Bardzo słabo. Miasta się rozwijają, wsie już nie.
  Nawet ciężko dzwonić do rodziny itp…

  PAMIĘTAJCIE O GMINIE RZECZNIÓW 27-353Raportuj

  • Krzysiek Sylwerski Krzysiek Sylwerski pisze:

   Dzień dobry,
   w samym Rzeczniowe szukamy miejsca, a w Pawliczkach podpisaliśmy już dzierżawę gruntu – podejrzewamy, że w drugiej połowie przyszłego roku można się spodziewać poprawy.Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty