List od naszego Prezesa

Drodzy Klienci,

nieoczekiwany wybuch epidemii COVID-19 wpływa na każdego z nas i na funkcjonowanie całego państwa, zmieniając sposób, w jaki żyjemy, komunikujemy się, uczymy i pracujemy.

Chciałbym Was zapewnić, że w Play jesteśmy świadomi tego, jak odpowiedzialne w tym trudnym czasie jest nasze zadanie, czyli zapewnianie Wam bezpiecznego kontaktu z rodziną i przyjaciółmi.

Wasze bezpieczeństwo jest dla nas najwyższym priorytetem. Stale monitorujemy rozwój sytuacji, żeby każdego dnia dawać Wam wsparcie. Od początku wybuchu epidemii wprowadziliśmy rozwiązania gwarantujące stały dostęp do usług.

Chcemy wspierać Was w różnych dziedzinach, m.in. w pracy, nauce czy rozrywce. Dlatego wprowadziliśmy bezpłatne pakiety internetowe, dostęp do kanałów telewizji PLAY NOW i platform edukacyjnych, wspomagających nowy, zdalny model nauczania.

Dostrzegamy rosnącą potrzebę działań na rzecz bezpieczeństwa w internecie, dlatego rozpoczęliśmy kampanię edukacyjną na ten temat i stworzyliśmy dedykowaną stronę www.ochronawplay.pl.

Dla tych z Was, którzy skończyli 65 lat, wprowadziliśmy specjalne udogodnienia – wydłużyliśmy termin płatności faktur oraz ważność kont w ofertach na kartę.

Zachęcamy Was do pozostania w domu. Możecie się z nami skontaktować zdalnie przez stronę www.play.pl, telefoniczną obsługę klienta lub aplikację Play24, z której skorzystało już ponad 5 milionów naszych Klientów. Stale rozszerzamy katalog usług, z których możecie skorzystać zdalnie. Wprowadziliśmy możliwość dostarczenia Wam do domu nowej karty SIM, nowego smartfonu, routera czy modemu naszej telewizji PLAY NOW.

W związku z zarządzeniami władz musieliśmy zamknąć salony w centrach handlowych. Wiemy, że w niektórych sytuacjach osobisty kontakt z konsultantem jest koniecznością. Obecnie mamy ponad 400 czynnych salonów w całej Polsce, a ponadto otworzyliśmy kilkadziesiąt dodatkowych Punktów Wsparcia Klienta. Chcę Was zapewnić, że pracownicy wszystkich naszych punktów ściśle przestrzegają zaleceń Ministerstwa Zdrowia. Listę otwartych miejsc znajdziecie na www.play.pl/pomoc/salony-play.html.

Jako Play angażujemy się w wiele inicjatyw społecznych od początku tego kryzysu. W ostatnich dniach przekazaliśmy 1 milion złotych na Fundusz Interwencyjny Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, żeby wesprzeć potrzeby związane ze sprzętem medycznym dla szpitali i innych placówek. Pierwsza część tej pomocy już do nich trafiła.

Pracownicy Play pracują w dzień i w nocy, w domach lub w terenie, aby wspierać Was w tym trudnym czasie. Zapewniam, że znajdą rozwiązanie każdego Waszego problemu.

Korzystając z okazji chciałbym im podziękować za wysiłek i zaangażowanie: czuję się dumny pracując z tak wspaniałym zespołem. Praca, którą wykonują, jest w tej szczególnej sytuacji ważniejsza niż kiedykolwiek.

Przyjmijcie proszę życzenia spokojnych Świąt Wielkanocnych. Dbajcie o siebie i swoich bliskich najlepiej, jak potraficie i zostańcie w domach.

 

Jean Marc Harion

Prezes Zarządu Play

Komentarze

 1. szczerba pisze:

  Dzięki dla prezesa, i całego zespołu Play. Za wsparcie , pomoc i szybkie rozwiązywanie problemów. Trzymajcie się i bądźcie zdrowi jak najdłużej.Raportuj

 2. macq pisze:

  Wzajemnie – zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych :)Raportuj

  • Artek pisze:

   Każda firma tak robi aby pozostać na rynku. Czas pokaże kto zrobił dla abonenta najwięcej. Wkrótce będzie weryfikacja.Raportuj

   • Tam pisze:

    Ale co masz na mysli? żeby firmy anulowały na masową skalę opłaty np? :D Bo czego oczekujesz? Samsunga Galaxy S20 za darmo na czas siedzenia w domu?Raportuj

 3. e-SIM. pisze:

  Kiedy będzie dostępna usługa eSIM?Raportuj

 4. Zawiedziona pisze:

  Play to oszuści podpisałam umowę na bezpłatne SMS i SMS przez ponad rok pobierają opłatę ,lichwa pełną gębąRaportuj

  • szczerba pisze:

   Tak to jest jak ciemnota nie czyta umów, a potem jest krzyk rozpaczy.Raportuj

   • Joanna pisze:

    Panie rzeczniku czy ja również mogę prosić o pomoc? Pomoc osoby, której numer jest od wielu lat zarejestrowany w sieci Play! Proszę o pomoc w naprawieniu błędów play Równo od tygodnia mam zablokowane połączenia z powodu wysłania wielu smsow o treści bezpiecznej, zawodowej o przyznaniu dodatkowych środków PFRON dla osób niepełnosprawnych. Treści, o których przeczyta Pan w każdych wiadomościach! Każdych informacjach!!! A Play potraktował mnie jako zagrożenie terrorystyczne i zablokował mi połączenia wychodzące. Czy zdaje sobie Pan sprawę, jak wygląda brak możliwości wykonywania połączeń podczas pracy zdalnej? Czy potrafi PAN zadzwonić do URZĘDÓW z messengera czy innych internetowych komunikatorów?? bo ja nie potrafię.Raportuj

  • Tam pisze:

   A co masz zapisane w umowie, jeśli chodzi o opłaty za sms?Raportuj

  • Jurek pisze:

   W związku z pandemią chciałbym zasugerować kierownictwu i prosić o przedłużene okresu ważności o 15 dni darmowego internetu 3x10Gb po doładowaniu
   w Play24 który to okres kończy się
   30 kwietnia i brakuje czasu na sensowne i przydatne zużycie danych , które przepadną z nowym miesiącem. W trudnym okresie gdzie wszystkie urzędy są pozamykane i godziny pracy skrócone taki extra 30Gb internet jest bardzo przydatny. Z Poważaniem JKRaportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty