Jeszcze w październiku na Netflix polecamy…

Netflix umożliwia dostęp do największych produkcji filmowych, najpopularniejszych seriali czy najciekawszych bajek dla najmłodszych. W październiku w Netflix szczególnie polecamy:

WINNI

Jake Gyllenhaal jako zdegradowany detektyw podejmuje próbę ocalenia kobiety w poważnym niebezpieczeństwie. Nie wszystko jest jednak takie, jakie się wydaje. Czy Joe uda się odkryć prawdę?

TY. SEZON III

Trzeci sezon popularnego serialu ‘Ty’ już dostępny w Netflix! Obejrzyj losy błyskotliwego Joe, który zakochuje się w początkującej poetce. Niestety, miłość z czasem przeradza się w obsesje. Czy uda im się przetrwać trudne momenty?

HIACYNT

Młody warszawski milicjant wpada na trop groźnego przestępcy. W sprawie pomaga mu informator Arek. Z czasem ich znajomość zaczyna się rozwijać. Jak ich relacja wpłynie na przebieg śledztwa prowadzonego w sprawie seryjnego zabójcy gejów?

LOCKE&KEY. SEZON II

Premiera: 22 października

Drugi sezon serialu, który powstał na podstawie popularnej serii komiksów. Tyler, Kinsey i Bode poznają kolejne rodzinne sekrety i zanurzają się coraz głębiej w tajemniczy i potężny świat kluczy.

WOJOWNICZA KSIĘŻNICZKA MAYA

Premiera: 22 października

Oglądaj losy wojowniczej księżniczki, która  wyrusza w niebezpieczną wyprawę, aby uzyskać pomoc i uratować ludzkość przed mściwymi bogami zza światów. Czy uda jej się wypełnić starożytną przepowiednie?

 

W LESIE DZIŚ NIE ZAŚNIE NIKT II

Premiera: 27 października

Kolejna odsłona kultowego horroru z 2020 roku. Tym razem, z nowymi bohaterami oraz jeszcze większymi koszmarami. Oglądaj dalsze losy Adasia, który wyjeżdża z małej wsi na Podlasiu, aby znaleźć swoje miejsce na świecie. Czy w chaosie będzie w stanie odnaleźć samego siebie?

W rolach głównych  Mateusz Więcławek, Julia Wieniawa, Zofia Wichłacz, Andrzej Grabowski.

ARMIA ZŁODZIEI

Premiera: 29 października

Prequel Armii Umarłych Zacka Snydera opowiadający historie tajemniczej kobiety, która rekrutuje kasjera z małego miasteczka do skoku na najbardziej chronione europejskie sejfy. Czy uda mu się wyjść z tego całą i nie zostać aresztowanym przez Interpol?

 

Nie zwlekaj włącz usługę „Netflix – płacę z Play” i płać za dostęp do serwisu na rachunku Play. Zakładając konto nie musisz podawać danych karty płatniczej.

Aktywuj  w aplikacji Play24 w sekcji Telewizja i wideo lub na swoim TV BOX. Więcej informacji znajdziesz: https://www.play.pl/uslugi/netflix/

 

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty