Nowości w Netflix – nowy sezon „Szkoła dla elity”

W kwietniowej odsłonie serwisu Netflix odbyła się premiera popularnego serialu „Szkoła dla elity. Sezon V” – już od piątku 08.04 można ponownie śledzić nowe sekrety szkoły Las Encinas. Nowy semestr oznacza nowe miłosne trójkąty, nowych uczniów, nowe zasady… i nową, tajemniczą zbrodnię.

Akcja najnowszego sezonu rozpoczyna się po tym, jak Guzmán (Miguel Bernardeau) zabija Armando (Andrés Velencoso), a Samu (Itzan Escamilla) pomaga mu ukryć ciało. Związek Mencía (Martina Cariddi) i Rebeki (Claudia Salas) pomimo, że przetrwał próby to może się nieco zachwiać w tym sezonie… Natomiast Omar (Omar Ayuso) wysyła kilka wiadomości do Andera (Arón Piper), który odszedł pod koniec 4. sezonu, by podróżować po świecie. Jaka jest ich treść?

Na ekranach pojawi się także dwójka nowych uczniów, którzy dołączą do elitarnej szkoły – Isadora, jako spadkobierczyni firmy związanej z klubami nocnymi oraz Ivan, jako syn gwiazdy footballu. Na tym oczywiście nie koniec skandali, dramatów i łamania zasad. Na świeczniku ukazuje się nowa zbrodnia… Nie możecie tego przegapić!

Co więcej w kwietniu?

  • „Poskromienie złośnicy” – polska komedia opowiadająca historie kobiety o złamanym sercu, która wraca na Podhale, aby zacząć tam nowe życie… Premiera już dzisiaj
  • „Zachowaj spokój” – polski serial, oparty na powieści jednego z najbardziej popularnych pisarzy na świecie, Harlana Cobena. Premiera 22 kwietnia
  • „Ozark. Sezon V cz. II” – finałowe odcinki popularnego serialu rodziny zaplątanej w konflikt z kartelem. Premiera 29 kwietnia

Oglądaj już teraz „Szkoła dla Elity. Sezon V” oraz inne filmy i seriale na Netflix! To takie proste, wystarczy włączyć usługę „Netflix – płacę z Play” z możliwością płacenia za dostęp do serwisu na rachunku Play. Zakładając konto nie musisz podawać danych karty płatniczej. Aktywuj  w aplikacji Play24 w sekcji Telewizja i wideo lub na swoim dekoderze TV BOX. Więcej informacji znajdziesz na stronie usługi.

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty