Internet bez limitu GB i prędkości w Play dla Firm!

Dzisiaj uruchamiamy naszą nową super ofertę w Play dla Firm!

Przygotowaliśmy ofertę dla najbardziej wymagających przedsiębiorców – w naszych najnowszych abonamentach XL dla Firm znajdziecie…

internet bez limitu GB i prędkości!

A do tego nielimitowane połączenia, SMS-y, MMS-y i pakiet 300 minut na połączenia międzynarodowe w Unii Europejskiej. Chcecie mieć numery dla współpracowników? Przy przeniesieniu numeru od innego operatora druga karta SIM z takim samym zestawem usług to jedyne 5 zł miesięcznie! Potrzebujecie kolejnych? Następne numery to 35 zł miesięcznie.

Mało? Wybierając tę ofertę możecie też dobrać dodatkową kartę SIM z internetem bez limitu GB i prędkości, którą możecie wykorzystać na przykład w biurze dla współpracowników lub odwiedzających je klientów za jedyne 20 zł miesięcznie.

Poza ofertą XL dla Firm w naszej ofercie biznesowej dostępne są również abonamenty z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami w Polsce i krajach Unii Europejskiej oraz dużymi pakietami internetu w smartfonie:

  • S dla Firm z 20 GB za 45 zł,
  • M dla Firm z 60 GB za 60 zł,
  • L dla Firm z 150 GB za 80 zł.

 

Do oferty można tez wybrać nowoczesne smartfony, tablety, laptopy i routery, które ułatwią prowadzenie firmy.  Polecamy szczególnie wysokiej klasy smartfony Xiaomi 12 5G oraz realme GT2 5G. Mamy również inne urządzenia do pracy – laptopy Acer Aspire 3 oraz HP 15s-eq2023nw, a także tablet Samsung Galaxy Tab A7 Lite LTE czy router 5G OPPO 5G CPE T1a gwarantujący najbardziej stabilne łącze i możliwość podpięcia nawet 32 urządzeń jednocześnie.

Wszystkie podane kwoty są cenami netto. Więcej informacji na temat promocji można znaleźć w salonach, u Doradców Biznesowych, pod numerem telefonu 790 600 600 oraz na stronie playdlafirm.pl.

Komentarze

  1. Ron pisze:

    Za 2 dni nowa oferta łączeniowa :)Raportuj

  2. Ślazak pisze:

    Od kiedy ta oferta będzie bo na stronie internetowej Play jej nie maRaportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty