Kanał TVN Style odkodowany w Play dla WSZYSTKICH!

Udostępnij

Klienci posiadający usługę telewizyjną w PLAY mogą teraz oglądać treści kanału TVN Style bez dodatkowych opłat i to przez cały miesiąc!

TVN Style znajdziecie odpowiednio na pozycjach na dekoderach:

  • PLAY BOX TV, PLAY NOW TV BOX – na pozycji 301 i dodatkowo, na czas trwania okna otwartego, na pozycji 52.
  • MEDIABOX/CI+ – na pozycji 106
  • TV 4K BOX i HORIZON – na pozycji 31 i 401

Ponadto jesień w TVN Style zapowiada się bardzo ciekawie 😊 Oprócz Waszych ulubionych programów pojawi się aż 7 zupełnie nowych w tematyce lifestyle.

Na antenie zobaczycie między innymi:

  • „Rogalska Show” – wieczorny talk-show, w którym gośćmi dziennikarki będą znane i lubiane osobowości nie tylko z pierwszych stron gazet. Na oglądających czekają zaskakujące i pełne humoru rozmowy na różne tematy. Dzięki Marzenie, gwiazdy będą miały okazję zaprezentować się z nieznanej dotąd strony, a widzowie będą mogli liczyć na zdrową dawkę dobrego humoru  w poniedziałkowe wieczory. Emisja w niedziele o 22:00.
  • „Ślub last minute” – poznamy pary, które podjęły spontaniczną decyzję o powiedzeniu sobie sakramentalnego „tak” lub odnowieniu przysięgi małżeńskiej. Swoje scenariusze na realizację tego planu przedstawią im dwa duety prowadzących: stylista Piotr Sałata wraz wedding planner Dariusz Zwadowski, a także znane z programu „Ach ten ślub” Agnieszka Winnicka i Magda Socha-Włodarska. Autorzy bliższego nowożeńcom planu przejdą do jego ekspresowej realizacji, aby bohaterowie odcinka mogli celebrować swoją miłość w wymarzonych okolicznościach. Emisja w niedziele o 17:40.
  • „Stylowe Taxi Agaty” – w nowej odsłonie zobaczymy również Agatę Młynarską, która tym razem poprowadzi nie tylko program, ale również… taksówkę. Na siedzenie pasażera zaprosi krewnych oraz przyjaciół gwiazd polskiego showbiznesu, z którymi odbędzie szczere rozmowy. W programie „Stylowe Taxi Agaty” nie zabraknie nieznanych do tej pory historii z życia celebrytów, ciekawostek i zakulisowych opowieści. Ile w nich prawdy? To będzie mogła potwierdzić tylko podróżująca w ślad za taksówką gwiazda słuchająca całej rozmowy. Emisja w niedziele o 18:40.

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości