Jak Play stawia stacje bazowe? Zobaczcie sami!

Udostępnij

Wspominaliśmy, że jesień to najlepszy czas dla naszego niezawodnego teamu techniki. Wtedy właśnie najwięcej stacji jest oddawanych do użytku, o czym informujemy Was w naszych cyklicznych wpisach. Tym razem mamy dla Was coś ekstra – pojechaliśmy z kamerą i dronem w miejsce, gdzie stawialiśmy taką stację, aby pokazać Wam jak taki proces wygląda:

 

Oczywiście mamy różne typy stacji – na filmiku z 10 000 stacji mogliście podziwiać konstrukcję typu monobot, na 11 000 antenę dachową, a tym razem padło na bardzo popularną w naszym kraju kratownicę. Takich obiektów budujemy bardzo dużo i za każdym razem wykonujemy swoją pracę bardzo starannie, spełniając wszystkie wymagania, uzyskując odpowiednie pozwolenia i włączając stację dopiero po stosownych pomiarach. Tu nie ma drogi na skróty, ponieważ to wszystko robimy dla naszych klientów, aby zapewnić im wolność wyboru i jak najlepszy zasięg 💪

Zobacz więcej

7 KOMENTARZE

  1. „Od zakończenia prac do uruchomienia wieży mijają średnio 2 miesiące.”
    KRA8017 psuje tę średnią. Postawiona ok 28 kwietnia nadal milczy. Jest jakaś szansa by ruszyła jeszcze w tym roku?
    Będąc w jej okolicy pomyślałem sobie że powinniście montować na takich wieżach jakieś web kamerki. Przy ładnej pogodzie spod tej wieży ładnie widać Tatry.

    • Tak Ci się tylko wydaje, że twoja stacja psuje średnią, stację Play ID: PIL3103, postawiono na przełomie lipca/sierpnia 2022 roku, do dzisiaj nie jest uruchomiona :) miejscowość Liszkowo, gmina Łobżenica, powiat Pilski.

  2. Zgadzam się z przedmówcą, u mnie wieża była postawiona jakoś we wrześniu- ZAM442 – Uzdrowisko Krasnobród – Serce Roztocza. Jest ona usytuowana w najlepszym miejscu jakie można było by sobie wymarzyć, na szczycie góry Chełm z której widoki są mega. Świetnym pomysłem było by usytuować kamerkę online obrotową z panoramą całego Krasnobrodu, zalewu, Sanktuarium i otaczających gór i lasów pieknego Roztocza..

  3. Super film! Bardzo dziękuję – oby więcej takich filmów i informacji technicznych, jak u pomarańczowej konkurencji ;-) Szkoda, że na filmie nie była montowana moja ulubiona wieża z tzw. przeszkodowym pomalowaniem na biało – czerwono i fajnym oświetleniem ;-)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości