Świątecznie – światłowód z telewizją na rok w prezencie!

Udostępnij

Ruszamy z naszymi promocjami przygotowanymi specjalnie na okres świąteczny 🎄 A przed nami prawdziwy hit dla każdego!

Światłowód z telewizją na rok w prezencie!

Osoby decydujące się na nasz superszybki światłowód (aż do 5 Gb/s) wraz z Telewizją MAX Premium mogą otrzymać te usługi aż na rok w prezencie. Przygotowaliśmy kilka wariantów naszej oferty:

 • światłowód do 600 Mb/s + telewizja do 172 kanałów
 • światłowód do 1 Gb/s + telewizja do 172 kanałów
 • światłowód do 5 Gb/s + telewizja do 172 kanałów

Każdy z nich otrzymacie na rok w prezencie! 💪 A po tym czasie miesięczna opłata może wynosić zaledwie 105 zł po rabatach dla klientów Play posiadających abonament komórkowy.

Światłowód Play to szybkie pobieranie nawet największych plików, płynne oglądanie wideo czy granie online z najmniejszymi wartościami opóźnienia. Z kolei nasza telewizja MAX Premium to bogata oferta kanałów, w tym filmowy pakiet Cinemax czy sportowa rodzina ELEVEN SPORTS.

W każdej z ofert znajdziecie też nasze nowoczesne urządzenia:
router Wi-Fi PLAY BOX NET oraz dekoder PLAY BOX TV!

To technologiczny duet zapewniający najlepsze wrażenia z naszych usług, który idealnie wkomponuje się w wystrój każdego salonu.

Po szczegóły ofert zapraszam Was na play.pl, pod numer telefonu 790 500 500 oraz do naszych niezawodnych salonów 🤶🎄

Zobacz więcej

7 KOMENTARZE

 1. szkoda ze play nie dba i ludzi nieslyszacych tak jak inni typu netia czy orange w swojej tv mają napisy. w play ich nie ma.

   • Wszystkie usługi i pakiety. Pełny tv max ze wszystkimi pakietami sportowymi bez C+, telefon stacjonarny bez limitu, multiroom, inetrnet i nie pamiętam, co jeszcze ;)

    • I z tych wszystkich usług i pakietów nie będziesz mógł za chwilę korzystać? Przecież możesz, nie musisz niczego zmieniać 👌 A jak chcesz to kontakt z Obsługą Klienta i konsultanci dobiorą dla Ciebie najatrakcyjniejsze rozwiązanie 💪

 2. A konkretne promocje dla stałych klientów to jakie są bo jak na razie nie widzę żadnych w fakturze promocji . Dla play jest tylko ważny nowy klient niż ten co jest od samego początku. Żenada

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości