Dziękujemy za wspólny Finał WOŚP!

Udostępnij

To był bardzo intensywny weekend! Bardzo dziękujemy, że byliście razem z nami i wspólnie już kolejny Finał graliśmy na cel Fundacji!

Nieodłącznym i budzącym mnóstwo emocji elementem niedzielnego Finału jest Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców! Przekazaliśmy 100 Złotych Kart SIM, z których najdroższa o numerze 1 została wylicytowana aż za 125 000 złotych!

To był wyjątkowy czas także dla naszych pracowników, którzy angażowali się w prace związane z WOŚP nie tylko w ramach służbowych obowiązków. Nasza reprezentacja pobiegła w biegu Policz się z cukrzycą:

Nasi niezawodni pracownicy Obsługi Klienta i Contact Center wspierali też przez cały dzień telefoniczne aukcje, aby wszyscy licytujący mogli w spokoju składać swoje oferty:

Mieliśmy także fantastyczną ekipę kwestującą ze swoimi dziećmi, by zebrać jak najwięcej środków wśród warszawskich spacerowiczów. W fioletowej koszulce, z kolorową puszką WOŚP w ręku pieniądze zbierał Staś, syn naszej Ewy, który na koniec dnia mógł pochwalić się wynikiem 1647,13 zł i 30 euro! 👏

Nie zdążyliście wrzucić do puszek? Chcecie jeszcze bardziej wspomóc Orkiestrę? Wciąż można pomagać wysyłając charytatywny SMS o treści

SERCE

pod numer

75 565

za 6,15 zł z VAT – dzięki temu kolejne sumy będą mogły zostać przeznaczone na płuca po pandemii, ponieważ środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu „do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych”. Do tej pory klienci Play takich SMSów wysłali ponad 50 tysięcy i wciąż można pomagać – numer aktywny jest aż do 14 lutego!

Na koniec (last but not least) jeszcze wyjątkowe słowa uznania dla najbardziej zaangażowanej w projekt współpracy z WOŚP Playerki, czyli Magdy. To dzięki niej całe wydarzenie idzie jak z płatka, a nawet najbardziej napięte terminy i nawet najbardziej nieprzewidziane wydarzenia to tylko błahostka. Magda, wielkie brawa i ukłony! 💪

Zobacz więcej

Reszta wiadomości